Складові комп’ютери
У навчанні тобі учасників
такі умовні позначення:
прочитай;
подовісь;
перевір себе;
Прочитай:
Інформаційна система використовує свою сукупність Попередньо представлена інформація, яка є і працює про обробку. Про те, що ми розглядаємо, у ролі інформаційних систем ми використовуємо комп’ютери, які переглядають між собою. Інформаційна система поділяється на всі складові: апарат і програму. Тобто на технічних поверхнях і програмах.
Комп’ютер, який відкривається в різних частинах і в них.
Ви можете ознайомити основні пристрої, але це можливо без будь-якого комп’ютера:
1) системний блок;
2) монітор;
3) миша;
4) клавіатура.
Прочитай:
Задача
Переконайтеся через річку, яка відбулася Цуценя, Курча та Теля. Як човніряни переправляють тварин на інший берег річки за зменшення рівнів, чи можна човен можна розмістити кожну тварину?
Погляньте на алгоритм переправи тварин на інший берег річки.
………………….. …………
…………………..
Розв’язок
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Розглядаємо різні речі.
Процесор – це «мозок» комп’ютера. Сам процесор керує роботою всіх об’єктів. Всі вони працювали на всіх операціях, які працювали на комп’ютерах.
Пам’ятайте комп’ютер, або, точніше, оперативна пам’ять – це місце для інформації, з якою працює комп’ютер. У пам’яті зберігаються програми, вхідні повідомлення, виконуються роботи. Після вимкнення комп’ютерної інформації з пам’яті зникає. Для цього потрібно зберігати запис на своєму комп’ютері, на компакт-диску (лазерний диск).
Вінчестер (інша назва – дуже великий магнітний диск) – місце на комп’ютері, де зберігається вся інформація (музика, фільми, текстові документи).
Монітор – На екрані монітора представлена інформація про роботу, яка є іншим комп’ютером. Ви можете сказати, що монітор – це пристрій для ознайомлення з інформацією.
Ви маєте різні типи моніторів: на електроенергетичних трубах (схожі на формат телевізорів), РК-дисплеї, плазмових. Головознавча характеристика для користувачів користувачів розміщена на екранах для діагоналі. Проте не слід забувати, що кольоропередача, яскравість, частота і зовнішній вигляд є найвищими факторами.
Клавіатура. У нас є клавіші зображення зображення, букви та інші символи. За допомогою клавіатури в комп’ютері вказуйте інформацію. Клавіатури розрізняють для різних характеристик: швидкість, кольорове оформлення, різні мультимедійні можливості.
Міша (точний маніпулятор типу «миша») слухає для керування комп’ютером. Ми будемо розрізняти різницю між собою, різними типами та формами. Дуже сучасні миші, ігрові, хмарно працюючі кнопки.
Пристрої, які знаходилися поза системним блоком, будуть називатися периферійними. Окремо вже відомо, є багато внутрішніх та приладів. Часто їх містять у групах для швидкого використання та класифікації. Зробив, описуючи частину зовнішнього середовища за урок неможливо. Тому розуміємо найголовніші.
Пристрої введення інформації
Пристрій введення – пристрій для внесення даних до комп’ютера під час його роботи. До пристрою вводяться миші та клавіатури. Сама клавіатура є основним фактором, який представляє символи та команди в комп’ютері.
Мишу здебільшого зробив для введення команди.
Пристрої виведення інформації
Користувач може побачити робочу роботу комп’ютера, вони повинні представити свої візуальні та звукові дані. Для цього ми пропонуємо найрізноманітніші вітрини, середні найпоширеніші – монітор, звукові колонки та принтер.
Призначення монітора ми вже зрозуміли.
Всі комп’ютери вимагають певного місця для запущеної програми та збереження файлів. Вирішуєте різні типи пам’яті та пристрої для зберігання даних, які були використані для використання.
Перейди за посиланням та переглянь відео:
https://www.youtube.com/watch?v=864zF_rBhlw
Логічні запитання:
– Подивись, там Елік із друзями підготував нам завдання
-
Що спільного є клавіатура, миша, сканер? (Це – пристрої введення.)
-
Що спільного є монітор і принтер? (Це – внутрішній вигляд.)
-
Для чого вони використовуються? (Для надійної інформації на екрані, папір.)
Виконайте його Мурчика:
«Добери слово» ( Дібрати слова – власник комп’ютера :))
персональний …………………………………………. ……………
системний …………………………………………. ………………..
плоский …………………………………………. ……………….
кольоровий …………………………………………. ………………
Published: Mar 24, 2020
Latest Revision: May 10, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-753465
Copyright © 2020