![Комп’ютерні ігри by Vitalik and Vasya organization - Ourboox.com Комп’ютерні ігри by Vitalik and Vasya organization - Ourboox.com](https://www.ourboox.com/wp-content/themes/ourboox-theme/img/ourboox-cover-fallback.jpg)
Комп’ютерні ігри
- Joined Sep 2019
- Published Books 1
Copyright © 2019
Комп’ютерні Ігри
Фізико-математичний факультет ТНПУ для навчання 4 курсу.
Історія комп’ютерних ігор починається в 1947 році, коли було написано першу ігрову комп’ютерну програму, і охоплює десятки років. Власні відеоігри, які роблять відео для втілення від гравців, заробили в 1960-х роках. Частиною поп-культурної відеоігри стали в кінці 1970-х років з іншими аркадними ігровими автоматами та домашніми ігровими приставками та ПК.
Відеоігри, так само як музичні чи літературні твори, можна категоризувати у жанрах. Щодо відеоігор жанри виявляють на своїх спільних характеристиках ігрового процесу або його цілі. Часто в одному відеоролику поєднуються великі жанри (коли вони є більш сучасними рольовими ігор мають елементи екшну). Єдино відома класифікація жанру відео не існує, проте в інших класифікаціях представлені основні:
- Пригодницькі – діють, що відбуваються в рамках цієї історії та існують детальні дослідження ігрового світу. Пригодницькі ігри підпадають на візуальні образи та використовують міру на переживання сюжету. Нерідко вважають, що зменшує головоломок.
- Екшн – ігри, гравці слідкуйте за власними результатами на швидкість реакцій. Дія гри, як правило, зорієнтована на різного роду боях, у ході власного гравіту потрібно шукати потрібні справи.
- Гоночні – це жанр, який використовує у всіх іграх, в рамках участі в переходах різних видів є основою ігрового процесу. Зазвичай гоночні ігри використовували автомобілі та інші транспортні засоби.
- Рольові – рольові відеоігри з боку від природних рольових ігор, звідки взяли ігрову історію. Гравець «грає вбивство», особистісний персонаж, який зберігся у міру перевірки, поставлених затриманих, що потребує.
- Стратегічні – в широкому сенсі стратегічні відеоролики є тими, що заповідають перемогу – це розширення проблеми, що попереднє оновлення та планування.
- Симулятори – різною мірою реально реалізовують хтось із аспектів реального життя. Наприклад, наявні симулятори бачать чи керують літаком.
- Навчальні – слухайте для навчання гравців в області області. Зазвичай цікаві для дітей, протестуючи і навчальні ігри для дорослих.
- Спортивні – ігри, які реалізують реальні чи вигадані види спорту.
Також відеоігри розтягнуті для тематики: фентезійні, детективні, жахі і т. д. За перспективою: від першої особи, від третьої особи, ізометричної, з виду підрядів або з боку.
Комп’ютерна залежність від ігор
Великі нові інформаційні дані, використовуючи комп’ютерні технології, і самі продуктивні комп’ютерні ігор, які були використані на ділових представниках дитини. На сьогоднішній день кількість людей збільшилась у підлітків, які перемагали з комп’ютерними програмами, а потім грали в комп’ютерних іграх.
Якщо ви знаходитесь у 90-х роках, то в улюблених заняттях підпільники називали слухачів музику і переглядали телепередачі, щоб у них було захоплено комп’ютерів, які ввімкнули їх. Приблизно 70% сучасних школярів, відповідаючи на питання про свої справи та захоплення, відзначають комп’ютери, які працюють із зайнятими спортами, використовуючи їх з друзями. За даними статистичних даних, вони безпосередньо підпадають під 13-16 років, коли вони пропонують грати в комп’ютерній групі.
Незважаючи на те, що є більшим, ігор школярів, і ми можемо робити це у навчанні та саморозвитку.
Про це ви можете переконатись у цьому сюжеті.
На фізико-математичному факультеті щороку проводиться європейський тиждень коду на якому студенти та учні за допомогою ігор розвивають свої навички кодування граючи в ігри. Формування навичок кодування не тільки сприяє розвитку критичного мислення молоді та навичок цілепокладання, а й підвищує цифрові навички для оволодіння майбутніми професіями у сфері ІТ. Такі заходи сприяють мотивації учнів у сфері науки, інженерії, програмування, фізики та математики. Окремі учасники отримали цінні подарунки та сертифікати, а усі, і що найголовніше, – море позитиву та цікавих ідей. Такі дійства у педагогічному університеті продовжуватимуться до кінця тижня.
![Комп’ютерні ігри by Vitalik and Vasya organization - Ourboox.com](https://www.ourboox.com/wp-content/themes/ourboox-theme/img/ourboox-cover-fallback.jpg)
![Комп’ютерні ігри by Vitalik and Vasya organization - Ourboox.com](https://www.ourboox.com/wp-content/themes/ourboox-theme/img/ourboox-cover-fallback.jpg)
Published: Sep 16, 2019
Latest Revision: Sep 23, 2019
Ourboox Unique Identifier: OB-673519
Copyright © 2019
![Cleantalk Pixel Cleantalk Pixel](https://moderate4-v4.cleantalk.org/pixel/d0308ab4dd2c0e15df95e77bde8415ff.gif)