by oksana
Copyright © 2019
зайців можна зустріти в будь-якій країні на землі, оскільки вони живуть по всій земній кулі;
– Цікавий факт про зайців: у літню спеку зайцям допомагають рятуватися від перегрівання вуха. Вони активно виводять тепло з організму;
– під час дощу зайці підгинають вуха, щоб у них не потрапляла вода і вони не застудилися;
білка – звір лісовий, але ліси бувають різні, а білка в цьому відношенні дуже розбірлива. Як правило, вона визнає тільки високостовбурні, сухі і тінисті. Їй не подобається ні вогкість, ні занадто великі відкриті сонцю простори. Хоча, це взагалі не обов’язково повинні бути ліси: великі фруктові і горіхові сади та міські парки цілком влаштовують білку.
кожного їжачка є своє улюблене місце проживання. Одним дуже подобається жити біля людей. Вони шукають собі містечко в дров’яних сараях, садах, біля домашніх тварин. Інші – дуже не люблять сирих місць і живуть на сонячних галявинах в соснових і ялинових лісах. Деяким їжакам дуже подобається жити в горах (на висоті до двох тисяч метрів). Їх звуть їжаками – альпіністами. Любителі степового повітря мешкають у високій траві та чагарниках. Є відмінними плавцями.
Вовки живуть зграями, які очолюють «король» і «королева» (вожак та альфа-самка). Вовки дуже емоційні, вони сильно прив’язуються до зграї і своєї «половинки». Вовк – ідеальний сім’янин: не влаштовує скандалів, не ходить ліворуч, не заводить собі молоденьку вовчицю, всю здобич приносить у сім’ю. Дуже любить своїх дітей 🙂 Про вовченят зазвичай дбають не лише батьки, а й вся споріднена зграя.
У жаб дуже цікаво влаштовано зір – вони можуть одночасно дивитися вгору, вперед і вбік. Також очі жаб відіграють важливу роль в … травленні. Саме за допомогою очей жаба допомагає проштовхнути їжу, яка потрапила в рот, далі по травному тракту. Тому захопивши здобич, ці представники світу амфібій обов’язково повинні моргнути. А ще жаби закривають очі лише на невеликий проміжок часу навіть тоді, коли сплять.
Миша може жити від 1 до 2 років, а декоративні миші, якщо за ними добре доглядати живуть і до трьох років.
4. Ці маленькі гризуни мають дуже багато природних хижаків, зокрема вони часто стають здобиччю хижих птахів, диких котів та лисиць.
1. Майже 2/3 доби кішки витрачають на сон. Так, кіт, який прожив 9 років, 6 із них проспав.
2. Більшість кішок є правшами, а більшість котів – лівшами.
3. У світі живуть понад 500 млн домашніх котів. Сама “котяча” країна – це Австралія. Там на 10 осіб припадає 9 котів.
4. Звичайна домашня кішка здатна бігати зі швидкістю до 50 км/год, правда, тільки на короткі дистанції.
5. Кішка може стрибати на висоту, яка вп’ятеро перевищує її зріст.
Собаки здатні розрізняти кольори. Їх світ не є чорно-білим. Однак їх колірна гамма не така широка, як у людини.
У собак дуже розвинена здатність до сприйняття запахів. Вони відчувають аромати в тисячі разів краще людини.
Собаки – дуже гарячі тварини, середня температура тіла 38,3 -39,4. На жаль, ця температура комфортна для бліх, у зв’язку з чим важливо час від часу перевіряти вашого вихованця на наявність паразитів.
Шум грози часто викликає біль у вухах собаки. Якщо ви бачите, що ваш вихованець злякався грози, насправді це може бути реакція на біль у вухах.
Published: Oct 29, 2019
Latest Revision: Oct 29, 2019
Ourboox Unique Identifier: OB-680972
Copyright © 2019