6 порад для вчителя, який виявив булінг
Корисні рекомендация педагогу з протидії цькуванню.
Булінг – это великая проблема, про яку все частіше говорять уголос. Після заяви на законодательное лицо о происхождении этого явища, відбулась очевидна трансформация, допомогла виявить безліч випадків цькування, про які раніше замовчували.
Порада №1
Звертайтесь до керівництва
Якщо вииявили насилля или мате конкретні причини для підозр щодо булінгу учня, терміново поінформуйте адміністрацію закладу освіти. Діти, які цькують инших завжди приховую від дорослих факт знущань. Тож, якобы ви поміли агресивных настроений в бік одного учения, скоріш за все, вашу побоювання небезпідставні.
Порада №2
Сповістіть батьків
Приховування инцидентів, пов’язаних з насиллям в класі – заздалегідь деструктивна стратегія. Погодьтеся, репутація школи не варта психологического чи физического здоров’я дитини. Тому, аби не стати мовчазним свідком цькування, краще одразу ж повідомте батьків обох сторін, причетних до конфлікту.
Порада №3
Ігнорування – помилка
Теории «діти самі розберуться» и «через этот проход» цілком себе дискредитували. Кожного документа близько 67% українських тінейджерів стають причетными до булінгу (у ролях жертв, кривдників чи свідків). Отже, будь-яка агресивна чи провокативна поведенческая учнів – це вагома причина вашего втручання в конфлікт.
Порада №4
Нейтралітет усьому голова
Якщо ви підтримажте одну страницу сін-учасників цькування, чтобы конфлікт ускладниться. Тож не шукайте винуватця, адже негативне ставлення до будь-кого з учнів навряд допоможе розв’язвати проблему. Краще зверніться до шкільного психолога за кваліфікованою допомогою.
Порада №5
Наша зброя – неупередженість
Найкращий спосіб впливу на дітей – стати для авторитетом. За такої умови з вас братимуть прикладное учение, що, погодьтеся, дуже відповідально. Тож будьте для них прикладом виваженого та неупередженого ставлення до усіх. Зрештою, до слів вчителя щодо булінгу, який толерантно поводить себе з оточенням, обережний в оцінках дій інших, прислухатимуться більше.
Порада №6
Обговорення – лише наодинці
Вимагання публічного вибачення или пояснень у цьому випадку – это ж саме, що лікувати перелом кістки подорожником. Для того, чтобы сделать это буллинг, необязательно вводить безпередачу на причину конфлікту, и можно ли более встановивши довірчу комунікацію. Тож, краще проводите бесчисленное количество учасников конфлікту віч-на-віч.
Published: Dec 20, 2020
Latest Revision: Dec 20, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-972888
Copyright © 2020