Людина створила собі середовище проживання заповнене великою кількістю хімічних речовин. Їх вплив на людей та довжину найчастішого повідомлення невідомих і виявляється від часто, коли вже не було відчутною школи. Використання продуктів, які використовують токсичні та шкідливі хімічні сполуки пов`язані з неабібімічними ризиками. Проблема негативного впливу на довкілля промислових та побудованих відходів, що створюють ці сполуки, залишається не найактуальнішою.
Наслідки забруднення хімічних речовин залежать від масштабів та тривалості надходження забруднювачів у навколишнє середовище. Істотний вплив має хімічну природу забруднювачів. Наслідки також залежать від об’єкту забруднення, по роках, існуючих природних та метеоумів.
Загальна характеристика хімічних речовин:
Протягом свого життя людина постійно стикається з великою кількістю шкідливих речовин, які можуть викривати різні види хвороби. На сьогодні відомо близько 7млн. хімічних речовин та сполук із якими 60тис. допомога в діяльності людини. Залежно від використання хімічних речовин можна поділити: 1) промислові відходи, які створюють виробництво та є джерелом небезпеки при порушенні правил техніки безпеки.
2) відруто хімікати, що сприяє у сільському господарстві
3) лікарські препарати
4) побудова хімічних речовин, що забезпечують якість харчових продуктів
5) біологічні відрути, рослинні та тваринні.
6) відруйні речовини: зарин, іприт, фозген та інші …..
дуже негативні наслідки використання із впливом відруйних речовин на живі речовини, повітря, грунт, воду. Своєю діяльністю ці речовини призводять до критичного стану навколишнього природного середовища, впливаючи на здоров’я та практичну діяльність людей, на їхнє майбутнє покоління. Отже, відруйні речовини це токсичні, хімічні сполуки, які призводять до ураження всіх живих організацій, а також до забруднення місцевих організацій. Ступінь ураження струмових рухових речовин залежить від їх токсичності, виборної дії, тривалості, а також від їх фізично – хімічних властивостей.
За токсичністю можна поділити на:
– нервово – паралітичні дії – виклик бронхоспазмів, задухи, параліч
– загальнооксичної дії – набрякання, параліч, судома, прискорене серце біття.
– подразнюючої дії – підключення слізових оболонок рота, ротової порожнини.
– шкірно наривної дії.
Для вибору дією можна поділити на: серцеві, нервові, печінкові, ніркові, кров’яні, легеневі
За тривалістю дійсно можна поділитися на: літаки, тимчасові, короткі часописи.
Published: Nov 26, 2020
Latest Revision: Nov 26, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-945335
Copyright © 2020