Зміст
-
Що таке космос і як все створилося?………………………………………..3
-
Космічна музика………………………………………..5
-
Всесвіт помре?…………………………………7
-
Питання на які вам буде цікаво дізнатися відповіді………………………………………………9
-
Неймовірні факти……………………………………….13
Автор: Виноградова Ангеліна
Що ж таке космос і як все створилося?
Всесвіт – слово українське. Космос – латинське.
Космос – це майже порожній простір, який оточує нашей планету. У нас есть все, что нужно, чтобы учиться в школе, быть в курсе последних новостей, космонавтики и электромеханического электроснабжения, так же, как и Гипотетическая Материя.
Всесвіт — весь матеріальний світ, різноманітний за формами, що їх приймає матерія та енергія, включаючи усі галактики, зорі, планети та інші космічні тіла.
Основною теорією виникнення Всесвіту вважається теорія про Великий вибух, який відбувся приблизно 13,73 (± 0,12) млрд років тому з подальшим розширенням Всесвіту. У результаті Великого вибуху виникла матерія, простір і час. Теорія вважає, що після Великого вибуху Всесвіт мав дуже високу температуру, яка становить 2,7 кельвінів (−270,45 ° C; −454,81 ° F).
Космічна музика
Реліктове випромінювання заважає вченим вдивитися в найдальші дали космосу, але в той же час воно несе в собі дуже цінну інформацію, яка полягає в мікрохвильовому фоні.
Вчені припускають: будь Всесвіт необмежених розмірів, в ній можна було б знайти хвилі всіх можливих довжин. Однак фактично хвильової спектр космосу дуже вузький: по-справжньому великих хвиль апарат NASA WMAP, призначений для вивчення реліктового випромінювання, ні разу не виявив. «Всесвіт має властивості музичного інструменту, всередині якого довжина хвиль не може перевершувати його довжину.
Всевіт помре?
Існує кілька теорій, як загине безкраїй космос, але людство зникне за довго до того, як будь-яка з них справдиться.
На що буде схожа смерть всього всесвіту? Двоє астрофізиків припускають, що безмежний космос помре так само, яке і з’явився на світ: через великий вибух. Хоча будь-якої гіпотетичної загибелі ще доведеться чекати 30-40 мільярдів років, вчені кажуть, що вже змоделювали вірогідні сценарії ліквідації.
Астрофізики допустили модель певної сингулярності, або місця в космосі, де щільність матерії вичерпується, а концепція часу і простору припиняє існувати. Вона ефективно може покласти край всесвіту за допомогою ще одного великого вибуху. Читайте також Вчені наблизили час смерті Всесвіту в десять разів Є і безліч інших сценаріїв, за якими така сингулярність не з’явиться. Втім, у разі, якщо життєвий цикл неосяжного космосу закінчиться її розвитком, важко сказати, якою буде її природа. Втім, у будь-якому разі у людства не буде шансів її досліджувати.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/science/10204173-vcheni-poyasnili-yak-pomre-vsesvit.html
Питання на які вам буде цікаво дізнатися відповіді:
Чи є межі в космосу?
Так, але неймовірно великі.
Межі Всесвіта – 3,5 мегапаркасса 12,5 міллардів світловых років, що відповідає часу життя 12,5 мілрдів років.
Що буде, якщо мене зараз викинути у відкритий космос?
Нічого не буде, якщо вас викинуть з космічного корабля. Ви просто перетворитесь в шматок льоду.
Чи самотні люди у Всесвіті, чи є й інші живі істоти?
Цілком можливо, що ми не самотні. Років 15 тому назад італійські вчені знайшли метеорит. А у ньому кристалічну структуру, у якій була закодована генетична інформація живих об’єктів. Тобто вчені спростували ту ідею, що живі організми мають відмінну симетрію від неорганічної природи. Симетрія 5-го та 7-го порядків описує квазікристали.
Чи можливе переселення людей у космос?
Є три проекти такого переселення.
1. Можна побудувати великі космічні кораблі за проектом О’Нейла.
Проект Дрейка ієрахічна побудова октаедрів.
В проекті Дрейка в об’єкті діаметром 320 км може жити 320 мільйонів людей і переміщатися в космосі.
Матеріали на будівництво на початкових стадіях обох проектів потрібно буде брати на Землі, а надалі з Місяця та астероїдів.
2. Проект Айзека Азімова. Проект перетворення астероїдів на заселені теориторії. На доволі великих астероїдах рити підземні штольні на відстані 50 метрів по радіусу астероїда. Кожен рівень такої ієрархічної структури має відповідати промисловим та життєзабезпечувальним функціям.
3. Оксфордський проект. Вчені Оксфордського університету пропонують для переселення людей у космос побудувати такий космічний корабель – 450 км довжиною, 150 км ширини і 50 км товщини. Там може перебувати 10 мільйонів людей. 150 на 150 км виділяється на житлову зону. Передня частина – 300 км на 150 км – промислова зона, там буде термоядерний реактор. Тобто зона життєзабезпечення та захисту. Такий корабель може розганятися до швидкості світла за рік. Потім так само цілий рік буде гальмувати. Поселити на такому об’єкті можна біля 10 мільйонів осіб.
Неймовірні факти:
- Якщо два шматки одного типу металу доторкнуться в космосі, вони склеються;
- СвітлоСонця, яке ми бачимо щодня, має вік близько 30 тисяч років. Саме тоді утворилася енергія, яку ми отримуємо від цього небесного світила, адже фотони долають шлях з ядра Сонця на поверхню рівно за 30 тисяч років. А ось після “визволення” їм треба лише 8 хвилин, що б дістатися до Землі;
- Насправді, находячись у космосі ми не літаємо, а знаходимося постійно у вільному падінні;
- Кожну хвилину Земля пролітає 19 300 кілометрів;
- Коли ми дивимося на найдальші з видимих зірок, ми бачимо їх такими, якими вони були 14 мільярдів років тому. Світло від них летить крізь простір зі швидкістю 300 000 км / секунду і добирається до нас через багато мільярдів років.
- Щороку тільки в нашій галактиці з’являється близько сорока нових зірок.
- Венера, це єдина планета Сонячної системи, яка обертається проти годинникової стрілки.
- За одну хвилину Сонце виробляє більше енергії, ніж вся Земля витрачає за рік.
- Все, що відправляється в космос, нюхає спеціальний експерт. Детальніше: http://tut-cikavo.com/tse-tsikavo/kosmos-vsesvit/490-vse-shcho-vidpravlyaetsya-v-kosmos-nyukhae-spetsialnij-ekspert
Published: May 17, 2020
Latest Revision: May 17, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-831173
Copyright © 2020