Гейзер Олд-Фейтфул
Природа Землі не використовує дивувати ніколи. Скільки ще нерозгадуються, ми про це не відаємо. Але ви вже знаєте, що це прекрасне – ти завжди пізнаєш щось нове й нове.
Ми пропонуємо ваші уваги, щоб знайти найрізноманітніші природні твори у різних місцях нашої рідкої планети.
Єллоустонська кальдера (Вайомінг, США) оточила каньйонами, річки, озерами та гірськими ланцюгами – тут знайшов найбільший супервулкан на континенті. Крім того, місцева продукція розширює фауни: ведмеді грізлі, бізони, лоси, вовки і без інших тварин.
Але найрізноманітніший – гейзер Олд-Фейтфул, який зробив один із двох передніх географічних відкритих на Землі – переходив через кожну 91 хвилину.
Скала «Слон, вода»
Скала «Слон, вода води» знаходиться в одному з найпотужніших реквістів, які залишаються в Таохуацзяні.
Назва назви отримана за причиною, яка зробила роботу із зовнішньою слоною, пустивши у воду хобот.
Образовалась скала з чистої знаменитості в дослідженні, що зросла на 360 мільйонів років.
Між «хоботом» і «туловищем слона» знайдений грот, розміщений в лоджії в ясневій ночі, тут можна буде затримати останню хвилину у воді, хотя самої мерії з гроти не видно.
Ілюстрація скалі «Збій, вода води» – символ пейзажного Гуйліня.
Дремлющий кот
Кішка ( . Укр Кішка , кримсько-тат. QOS Кай, К’ош к’ій ) – у скелі кримінальних довгих сіліща Сімеїзу .
Назву від кримськотатарського Кош-Кая ( Qoş Qaya ).
Qaya в перекладі означає «скала», qoş – «парній».
Докладніше назва була переосміслена російською, і це стосується: горі під новим лежачем кішку .
Висота гори 254 метри.
Я частково пам’ятаю природокористування Гора Кошка , створена в 1984 році площею 50 50 га.
Іллюзія підводного водопада у берегів Маврикія
На прощому світі він збудував ізреалізацію об обнаруженні в перуанських джунглях Амазонії легендарної кіп’ячої реки, в якій, в буквальному сенсі, можна сваритися заживо.
Тим не знаєш, це далеко не єдиний природний феномен, від красивості можемо потримати дар речі, в якому ми пропонуємо вам перемогти, відвідавши наш підбор.
Іллюзія підводного водопада в березі Маврикії.
У першу чергу ми можемо бути показані, що в захопленому тропічному острові в Індійському океані відкрили водоворот, але на самому деле це оптична іллюзія, створена з пропозицій іласи і піска на морському щоденнику.
Водопади Ігуасу
275 водоспадів, які складають Ігуасу, не знають описати великі і красиві.
Розміщення на межі між бразильськими штатами Парана та аргентинський Мізайонес, водоспад Ігуасу простягається на більші 70000 метрів та округлих двомісних національних парків із рідко різноманітними представниками дикої природи.
Два смотрових путі доступні туристам.
Вибираєте більш низький, найсучасніший на базі водопада, або верхній з поразливим панорамним видом – вигідний варіант, який вам потрібен.
Колодец Тора (Торська криниця)
Колодец Тора (Thor’s Well) – уникальное природное явления на мысе Перпетуа (Cape Perpetua) в штате Орегон, США. Во время прилива, вода мощными потоками стекает внутрь «колодца» и создает необычную и вместе с тем таинственную картину – создается впечатление, что Колодец Тора – это ворота в подземный мир. Врата Тора – одно из самых популярных мест у фотографов, приезжающих в Орегон, настоящих профессионалов не останавливает даже тот факт, что ценой за прекрасный кадр может стать их собственная жизнь. Сильнейшие потоки воды могут в один миг утащить их в бездну Колодца Тора.
Ученые со всего мира так и не пришли к единому мнению, которое объяснило бы происхождение этого необычного явления. До сих пор неизвестно и глубина колодца – аквалангисты не рискуют погружаться в него из-за сильного течения, которое может унести их в сеть подводных пещер, с которыми, скорее всего, связан колодец.
Для того чтобы обычные туристы тоже могли полюбоваться уникальным природным явлением на мысе организована небольшая парковка и смотровая. Все самое интересное начинается примерно за час до прилива, поэтому именно в это время суток здесь больше всего людей. Бурлящие потоки воды поднимаются на высоту до шести метров и обрушиваются обратно в воронку, создавая небывалые шум.
Назва «Колодець Тора» з’явилася завдяки легенді, згідно з якою багато років тому в цьому месте кожен день зустрічалася одна влюбленна пара. Нічого в одному з днів дівчина приревновала своє женихі і вбила його. Бог Тор, котрий побачив цю картину, був у гневі, він перетворив кровну юношу в розкладену лаву, яка пролежала в земній глубокій диру і унесла тело юноші у підземний мир. Із цим портом незвичайне відвернення напомінає людям про ту, яка сильна і ужасна може бути справжністю, яка руйнує любов’ю.
Published: May 7, 2020
Latest Revision: May 7, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-814019
Copyright © 2020