by Nataliia
Copyright © 2020
Використовуйте текстовий редактор Microsoft Word для створення та створення математичної форми та символів
Редакторна формула – це інструмент візуального редагування, який може бути перевірений математичною формою, який може бути введений з клавіатури і вставлений з буфера чиселя, букву, символів та інших даних. Редактор формули дозволяє також вставити в текстовий склад документа, який має багато конструкцій і не може бути розміщений в одному ряду.
Для запущеного редактора формула віконується до докорінних команд: У Статті → Об’єкт → Microsoft Equation 3.0 або вставлена → Група Символи → Формула . Далі у вмонтованому списку виберіть будь-яку формулу з шаблону: біном Ньютона, квадратним рівнем, площиною круги, теоретичним чином піфагора, тригонометрична форма.
Створення інтерактивних кросвордівських програм Microsoft Excel
Кросворд як інструмент інтерактивного навчання
У науково-методичній технології використовуючи редактор Microsoft Excel, використовуючи великі записи, перевіряючи статистичні дослідження, використовуючи довідки для роботи та формуючи свідомість, майбутні діаграми, використовуючи автоматичні тестування. Крім того, програма може використовувати для створення електронного журналу математику з навчальних навчальних закладів, яка використовує різні студії, використовуючи діаграми та графіки під час науково-методичного дослідження.
Завдання 2. Створення інтерактивного кросворду з геометрії субами MS Excel.
Алгоритм діяльності:
1. Викладаємо кросворд, показуючи його на аркуші в клітинку.
2. Створюємо кросворд засубами MS Excel на Аркуші1: сітку кросворду та залишку клітів. Розміщуємо номери затриманих і їх змінюємо. Лист на сподіваючого такого дію.
3. Копіюємо створений кросворд на Аркуш2 (адресу ВСІХ клітинок потрібно співпадати!).
4. На Аркуші2 видно номери, а клітки вносять по буквах відповіді на питання про кросворду.
5. Введіть формулу в клітинку Аркуша2 (почнемо з букви «т»):
= ЕСЛІ (Лист1! I4 = ”т”; 1; 0). Копіюємо клітинку І4 і вставляємо її у всі клітини. Ми також використовуємо букву по правильній в рядку форму.
Увага! При порівнянні літер у відповідних клітинах Аркуша1 та Аркуш2 у клітинках Аркуш2 залишається «1», при розбитті – «0».
6. Заповнюємо Аркуш1 відповідями. Клітинки Аркуша2 заповідали «1».
7. На аркуші2 введіть формулу R14 введення: Сумм (D4: Q12). Зміна числа 52 – кількість букв кросворда.
Розширення дидактичних технологій з математичними програмами Microsoft P ower Point . Створення інтерактивних тестів
Один із найпопулярніших програм Microsoft Office – програма PowerPoint, технологія дозволяє дозволити оперативні підходи, підготувавшись під час офіційного представлення, а також потрібно зробити більше, ніж раціонально використовувати та досліджувати, показуючи підготовлені питання.
Програма PowerPoint є бездостатньо можливою: версія текстури, розміщення зображення та зображення, фотографії, різні графічні елементи, схема, графіки, діаграма, відео та звук; створення анімаційних та звукових ефектів, які створюють слайдшоу, хронометражу часу; має елементи керування (кнопки управління, гіперпосилання).
Алгоритм створення інтерактивного тестування програм PowerPoint
-
Підготуємо тестування, що ми пропонуємо з його зміною. Виявляючи теми, ми розуміємо кількість питань, формулюючи ці питання і відповіді до них, середні повинні бути й помилкові. При виборі вірної відповіді між ними переходили до наступного кроку, а в іншому – розширення і ще одна спроба.
2. Описуємо схему тесту.
-
Що можна придбати більше: коли ми використовуємо N проблем, то потрібно залишити в MS PowerPoint 3N + 3 слайдів: два для введення (назва тесту, автор і правила, що потрібно), щоб бути готовими новими слайдів на питання, що потрібно, щоб знайти два слайди з позитивною і негативною реакцією (відповідь), і один фінальний слайд, який повинен бути про переконаний тест (назва тесту, правило його створення і фінальний слайд на схемі не знаю).
-
Для розширення зв’язків, які були поширені на схемі стрілок, використовуємо гіперпосилання. Гіперпосилання – це фрагмент текстурного або графічного об’єкта, який був доступний для користувача, щоб мати його на інших документах або на сторінці. Зазначений документ або сторінка відкриває класичні миші на гіперпосиланні.
Published: Apr 8, 2020
Latest Revision: Apr 8, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-769849
Copyright © 2020