Трансформатор – основний Пристрій для превращение електричної енергії.
Зміст
– Призначення трансформатор;
– будова трансформатора;
– принцип Дії трансформатора;
– основні режими роботи трансформатора;
– зовнішня характеристика;
– витрати, ККД трансформатора.
Історична довідка
У 1831 року англійськая фізики Майкл Фарадеєй при проведенні ним основоположних ДОСЛІДЖНЕ булу відкрют явіщій електромагнітної індукції, що лежить в Основі принципу робот електричний трансформатора.
Вперше трансформатори, як Такі були продемонстровані в 1882 році, хоча ще в 1876 році Яблочков П. М. запатентував аналогічній Пристрій для створеня ним освітлювальній Пристрій – «свічок Яблочков». Ца БУВ трансформатор з розімкнутого сердечник, у вигляді Стрижні, на Яком намотувалісь обмотки.
У тісятіт вісімсот вісімдесят п’ять р. угорські Інженери фірми «Ganz завод» Отто Блаті, Кара Зіперновскі і Мікша Дері вінайшла трансформатор Із замкнутого магнітопровода , що зіграл важли роли у Подальшого розвиток конструкціе трансформаторів
Трансформатор – статичний електромагнітная Пристрій, що дві Майо або и Детальніше індуктівна зв’язані і призначення обмотка для Перетворення за допоможет електромагнітної індукції однієї або кількох систем (напругою) змінная Струма в одну або декілька іншой систем (напругою) без змінного Струма Зміни частоти систем ( напругою) змінная Струма,
Принцип Дії трансформатора.
СИЛОВІ трансформатори – найбільш Поширення типу трансформатори. Смород прізначені для Зміни ЕНЕРГІЇ змінний струменів в електромереж енергосістем , в Мережа освітлення або живлення електрообладнання.
Вимірювальні трансформатори – електротехнічні пристрої, прізначені для Зміни рівня напруги з скроню точністю трансформації .
Автотрансформаторів – трансформаторьте, дві або більше обмотки якого мо ють спільнет частина . Це є варіант Виконання силового трансформатора, в якому первинна і вторинна обмотки сполучені безпосередно, і ма ють за рахунок цього НЕ тільки електромагнітній зв’язок , а й електричний. Обмотка автотрансформатор має декілька виводу (як мінімум 3), при підключенні до которого, можна отрімуваті Різні напруги.
Published: Apr 4, 2020
Latest Revision: Apr 4, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-765698
Copyright © 2020