ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ”

  • Joined Mar 2020
  • Published Books 4
ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com

 

 

 

Історія Державного професійно-технічного навчального закладу «Шосткинський віщє професійне училище» розпочалась 31 грудня 1976 року, коли Міністрів Української Радянської Соціалістічної Республіки Рада, Державний комітет з професійної освіти та Міністерство промислового будівництва підпісалі Спільний наказ за № 3/458 про створення в Шостці – одному з найбільшіе райцентрів Сумської області – училища будівельний профілю.

Проект передбачало Цілія комплекс споруд різний призначення для потреб До До До До До До До До До До До всіх Професійні удовольствие -технічній навчальний заклад. Сюдьте ввійшлі: 4-поверховий Навчальна корпус, де розмістілісь 20 Кабінети теоретичного навчання (в т.ч. й лабораторії) той адміністратівень відділ; два ОКРЕМІ 2-поверхові корпуси з просторіва фойє,  їдальнею  на 150 Посадковий Місць, спортзал на 250 Місць ті 10 Майстер виробничого навчання; 5-поверховий гуртожиток на 450 Місць; котельня; господарчі Будівлі. Проектна Потужність училища – 720 Навчальних Місць.Сама навчальний заклад ставити компактні і Зручний комплексу, розташованій в екологічно благополучному мікрорайоні міст, на перетіні важлівого авто маршрутів, відноснйте недалеко від залізнічного вокзалу тієї автостанції.

Шосткинський Середнє міська професійна-технічне училище № 19 відкрілі свій двері 01 вересня Тисячі дев’ятсот сімдесят сій рок. Це були чверти училища, відкріт в місті, йій перший набір становится 6 Навчальна груп загальною кількістю 134 учні й охоплював 4 будівельні професії:

– електрогазозварник;

– електромонтажник;

– штукатур;

– лицювальник-плиточник-мозаїчнік.

У Наступний роков поступовіте розшірювееся перелкі професій: з’явились Груп працівники мостових, козлових і консольні крани, столяр будівельнего-тесляр, муляр-монтажник.

З 1980 року училище Почаїв освоюваті інші профілі, паралельно погліблюючі і вдосконалюючі навчання за будівельними професіямі. Бурхливий розвиток промісловості в місті та РЕГІОНІ допоміг Відкрити в Шосткинський ПТУ № 19, групи слюсарів з ремонту автомобілів, слюсарів контрольно-вимірювальних прістроїв та апаратів.

З 1982 по 1987 рік у городе Було розформовано два училища, Які готувалі кваліфікованіх робітніків на базі повної Загальної середньої освіти. Правонаступник ціх училищ стали ПТУ № 19, перейнявші від ТОЙ №№-і 17 традиції підготовка продавц тих кухар-кондитер.

У 1990 году Шосткинський ПТУ № 19 перший у Сумського області організовувал курсову підготовку з окреміхов професії для всого бажаючих з числа працівніков училища, учни тих жителів міста й району. Це дозволили училище війта на іншем рівень и дива Джерело професійней знань не лишь для молоді 15-18 роков, но й для людей більш старшого віки.

Училище оперативно відгукнулся на стрімкі Зміни в суспільстві тієї економіці, пов’язані з Перебудова и розвал Радянського Союзу, організувавші в 1991 році співпрацю з міського центру зайнятості по перепідготовці робітнічіх кадрів. І знову ПТУ № 19 стало дерти у Сумській області. У период розбудови незалежної України це Було новим Поштовх для розвитку училища.

З тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ять року училища дерло в області почал навчання за професіімі «бармен-буфетнік-офіціант» и предложили платнет ПЕРВИННА професійн підготовку для учнов, понад ДЕРЖАВНИЙ зарахованій замовлення.

Поворотним для училища ставши 2002 рік. На двадцять п’ятому році свого Існування наказом Міністерства освіти і науки України № 92 від 14 лютого 2002 р. ПТУ № 19 були реорганізоване у Вища професійня училища. Ліцензування підготовка молодший спеціаліста за напрямки «Технологія харчування» піднялі училище на ІІІ атестаційнего рівень – Найвищий Атестаційний рівень для професійно-технічних навчальний заклад.

На сьогоднішном день ДПТНЗ «Шосткинський віщє Професійні училище» уявляю Собі  багатопрофільний навчальний заклад з різнорівневія освітій .

3

ПРОФЕСІЇ

4

МУЛЯР

 

Муляр  – ца робітник, Який бер Частки у зведенні тієї ремонті житлових будинк , мостіть, промислових и Інший спорудження Із природніх ті штучних будівельних матеріали . Сьогодні професії муляр шанована суспільство, аДж сам ВІНА втілює у життя Ідеї архітекторов тих проектувальник и відповідає за комфорт , зручність тієї довговічністі Будівлі.

Муляр

Муляр винна знати основні Властивості будівельніе матеріали і розчіни ; гідроізоляційніе матеріали, що застосовують для ізоляції фундаментів тієї стін; Прості система кладка і перев’язка шв; правила роботьте ручні ті електрична інструмент; вимоги до якості цегляної кладки та збірних залізобетонних конструкцій , що монтуються і т.д.

Для даної професії необхідні Такі візначальні якості, як працьовитість, відповідальність, порядність, і самє головне – це щира любов до своєї справи.

5

ШТУКАТУР

 

Штукатур  – ца робітник, Який Виконує оздоблювальний шар розчин на різноманітніх конструкції, щоб вірівняті поверхня або надаті їй певної форми ту фактури . ВІН вміє поважаті праій тих, хто працював на об’єкті будівництва до нього, і тихий хто працюватіма після … Тому і до результатів власної праці його ставлені завжди відповідальне .

штукатур

Штукатур готує розчини для різніх види штукатурки; Робить розмітку поверхні і готує її для обштукатурювання; наносити штукатурка вручну і механізованьі інструменти; обробляє обштукатурен поверхня і т.д.

ВІН є тая будівельний фахівец, від якості роботи Який покладаючи, як буде віглядаті будинок після Введення йій в експлуатацію . Досягається ж ца Завдяк таким морально-діловіт чеснот, як уважністі того вмаяся працювати у колективі.

6

МАЛЯР

 

Маляр  – ца робітник, Який вірушає в будівніцтве Останній, аДж його робот завершує весь праій колектив будівельники. Мистецтво прікрасьте Будівлі завждайте булу одним з найважлівішіх видів естетичної ДІЯЛЬНОСТІ людини . А завдання маляра – надаті Будівлі красива тієї естетичний вигляд і тій самій захістіті будівет від руйнування .

штукатур

Маляр винна знаті вимоги до якості матеріали, що Використовують під час малярні тієї Шпалерні Робет; підготовка різной види поверхонь під оброблення; Нанесення фарбової суміші вручну та з за допомогою ЗАСОБІВ механізації , дотрімуючісь правил з охорони праці на будівництві і т.д.

Професія маляр гарна тая, что робот відраза ж видно, вона просто сама впадає в око Яскрава кольори, пріносячі задоволений тіей радість. Маляр всегда працює на совість, оскількі свого недоробкі Йій сховаті нікуді, Аджей его праій всегда на видному місці.

7
ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com
ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com
ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com
ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com
ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com
ДПТНЗ “ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ” by Migun Natalia - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content