Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп'ютерне моделювання -це наше майбутнє, яким ми завоюємо світ. Незнання його приведе нас до катастроф ,розрух та деградації.  - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Комп’ютерне моделювання

by

Artwork: Комп'ютерне моделювання -це наше майбутнє, яким ми завоюємо світ. Незнання його приведе нас до катастроф ,розрух та деградації.

  • Joined Nov 2019
  • Published Books 4
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп

3

Комп’ютерна модель та її преваги

– Ви знаєте, що у процесі пізнання та практичної діяльності людина використовує різноманітні моделі для дослідження реального об’єкта в різних умовах.

Оскільки інформаційні моделі доступні для опрацювання на комп’ютері, то для них у різних середовищах створюють комп’ютерну модель.

Модель – це особистий або уявний об’єкт, який під час дослідження діють будь-які предмети, які замінюють реальний об’єкт-оригінал, зберігаючи те, що досліджується для того, щоб досліджувати актуальні актуальні умови оригінальності. Якщо модель представлена ​​для перевірки спровокованого Попередження, то попередня модель. Якщо модель представлена ​​для перевірки опису, формули, зображень, схем, таблиць, креслень, графіків, то для цього необхідно мати інформацію з інформацією про модель. Щодо інформаційних моделей, доступних для опрацювання на комп’ютері, то для них у різних різних моделях комп’ютерних моделей.

Комп’ютерна модель – це інформаційна модель, подана у знаковій існує така реальна версія для комп’ютера.

Комп’ютерна модель, яка досліджувала, і досліджувала в динаміці їх розростання, використовуючи багато дослідників, отримали різних людей, які були зафіксовані в ряді графічних даних, і вони, можливо, існують у складі, або ті, що працюють.

За допомогою комп’ютерного моделювання вивчаються об’єкти та явища, які, неможливо, дорого, небезпечно відтворювати в реальних умовах. Це дає змогу не лише економити матеріальні ресурси, а й зберігати екологічні умови існування людини, уникати можливих шкідливих або руйнівних наслідків проведення випробувань.

Комп’ютерне моделювання є унікальним інструментом пізнання швидкоплинних або або надповільних процесів. Їх можна досліджувати на комп’ютері, розтягуючи чи стискаючи час або навіть зупиняючи його для вивчення певних фаз процесу.

Моделювати й вивчати за допомогою комп’ютера можна й такі явища, які не відбувалися, або невідомо, чи відбудуться коли-небудь у реальному житті, — наприклад, зустріч нашої планети з іншим небесним тілом.

4
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп

Види комп’ютерних моделей

 

Графічна комп’ютерна модель – це сукупність певних даних, які були створені (потрібні, сигнали), що потрібно знайти найсучасніші дослідження. Для таких моделей можна натиснути назовні, графічні, анімаційні, текстові, графічні інформаційні моделі, реально зберегти різні програми, які існують. Це може бути також схеми, графіки, графіки, діаграми, малюнки, відео, картинки, робота з потрібними комп’ютерами.

 

Імітаційна модель реально використовує комп’ютерну програму, яка розробляє програму, яка створює загальний склад технічної, економічної, біологічної, соціальної чи іншої системи з необхідною точністю. Ми намагаємось дослідити різні речі, які використовували для роботи, для створення комп’ютерних ігор, «віртуальних сучасних», навчальних та анімаційних програм.

 

Наприклад, Minecraft може використовувати для імітації археологічних розкопок, використовуючи ландшафт, використовуючи кліматичні на жаль, майбутні власні будинки, використовуючи стилі різних епох.

 

Обчислювальна комп’ютерна модель реально використовує програму для різних систем, яка моделюється для її математичного моделювання. Їх пропонують для моделювання різних фізичних, біологічних, політичних та інших ресурсів.

Наприклад, колядування маятника, істотне зростання, зміна чисельності, популяція певного виду тварин. Ми шукаємо, що пропонуємо для багаторазового перегляду досліджуваного, а потім – із зміненою версією, подаючи набір і отримуємо результати для розширення завдань на найкращих деталях розкриття, а також з максимальною можливістю.

 

6
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп

Фізична комп’ютерна модель розглядала, що комп’ютер працює частиною експериментальним обладнанням чи тренажером, який використовує датчиків, використовуючи найновіші сигнали, використовуючи відповіді, і ті видають сигнали, які існують у сучасних маніпуляторах.

 

Припустимо, що під час роботи пілотів на європейському апараті було використано модель літака, яка оснащена комп’ютерною технікою, яка «реагує» на пілоту, змінивши набір кабінетів, покази приладів, огляд з ілюмінатора, тим самим моделюючи політ реального літака.

 

Логічні комп’ютерні моделі ґрунтуються на моделюванні знань, коли існують системи штучного інтелекту, в яких можна використовувати базу знань, які застосовують предмети. Базові матеріали складаються з факторів – повідомлення та правила.

Щоб закріпити знання виконайте невеличку вправу:

https://etreniki.ru/1DNYVQGJSV

 

8
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп

Поняття комп’ютерного експерименту

Експеримент над математичним моделем досліджується на ЕОМ, який існує в даний час, для одних динамічних моделей, обмірковуючи інші параметри і є, відомими, відомими, які використовуються для перевірки достовірних математичних моделей. Даний огляд експерименту може бути звичайним, дослідженим до експерименту, тому він не виявив природних ресурсів, і це рекомендує реальна реалізація створених людьми математичних моделей. Діагностично, при невдачі в математичній моделі – її чисельне рішення може бути суворо розробленим з фізичного експерименту. Метод комп’ютерного експерименту актуалізується інформацією, але, можливо, можливо, що це можливо, можливо, це рішення може бути завантажено, але, можливо, потрібне рішення для моделювання або прогнозування його роботи в тій чи іншій речі.

 

 

10

11

У фізичних та інших природних наукових дослідженнях в “лабораторії” завжди залишається реальний експеримент, який може бути мінливим у самому записі (“ставити запитання”). Якщо це цікаво, то потрібно використовувати ВІО-модель , і це питання про уточнене її функціонування, в той час, коли комп’ютерна модель має більше тривіального, нижчого описується, існує – рішення складних рівнів, що описують технічну або технічну систему, і підбирає віртуальні для системи, для різних ВІО-моделей вже задані. Цей випадок часто називає “чисельним експериментом”.

Однак вони фізично розглядаються і використовуються, які мають бути поміщені в приміщенні, що знаходяться в лабораторії, і вони роблять ядерну енергію, або народжують елементарні потреби.

Визначення можливо виникнути:

1) перехідних для експериментального експерименту для економічної або технічної складності реального експерименту;

2) використання ВІО-моделей, наявних теоретичних досліджень (як у турбулентних течіях). У ядерній фізиці та фізичних елементарних частинах ми маємо перше, що має бути випадковим. Тут ми маємо ситуацію, аналізуючи “глобальне моделювання”, і ми експериментуємо з теоретичними різними моделями різних комп’ютерних моделей. Тому невідомо, що комп’ютерні моделі моделювались в ядерній фізиці дуже рано.

 

Вправа на розуміння пройденого матеріалу

https://etreniki.ru/7RWDS5RGQ9

 

12
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп

Карта знань

 (англійська карта розуму, карта розуму, пам’ять, думка) –  діаграма сукупності у схемі, яка знаходиться у ній, демонструючи думки, вони знають, які існують із одної і існують загрозою ідеї.

Така карти дозволяє переглянаяся Певний процес або Ідеально використовуват , а такоже використовуват один раз у свідомого значній кількості Даньіх , демонструваті зв’язку між окремий частина, запам’ятовувати (запісуваті) материал та використовуват а через трівалісній термін, вікорістовуючі  знання  про певні Функції ч у певній науці.

Карти знань – це зручна і ефективна техніка унаочнення мислення та альтернативи природного (лінійному) запису. Їх пропонують для формулювання нових ідей, фіскального та структурованого даних, необхідних та введених даних, використовуючи рішень. Виправлені багато переваг перед звичайними загальноприйнятими способами запису. Виявлені від лінійної текстури картини не створюють, але й демонструють між собою ті, які швидко роблять і глибше розвиваються.
Використовуючи картинки, ми отримуємо ці речі:

  • поліпшуйте пам’яті, дивіться факти, слова й образи;
  • генерувати ідеї;
  • врахувати пошук рішення;
  • продемонструвати різні і діаграми;
  • повірити думку або події;
  • структурувати роботу (реферат, доповідь);
  • підбивати підсумки зовнішніх;
  • нігті взаємодію при груповій справі або в рольових іграх;
  • треба структурувати та відреагувати повідомлення.
16
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп

 Редактор карт знань

Закрийте картинку, можливо, на папері, малюйте руки, або в електронному виконанні з використанням комп’ютерних програм – текстових процесорів або графічних редакторів. Але існує велика програма – редактор карт знаків, який спеціально розроблений для створення та виправлення картки знань.

Редактори карт знаходять програми FreeMind, Freeplain, Edraw Mind Map, TheBrain, XMind та інші. Закрийте картинку, яку можна також використовувати для Інтернет-ресурсів, використовуючи Bubbl.us (bubbl.us), Mind42. com (mind42.com), Glinkr (glinkr.net) та інші.

Рекомендується створити карту знань редактора FreeMind (англ. Free – вільний, розум – розум). Програму можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту виготовлення FreeMind (freemind.sourceforge.net). Деякі команди можуть бути використані з іншими елементами кераміки, розміщеними на інструментах Панелі.

Створення карти знань, що стосується додаваних нових об’єктів, до кореневого підприємства та його дочірніх підприємств, а також встановлює зв’язки між окремими місцями.

 

18
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп

Створення та опрацювання моделей для прикладних завдань в різних програмних ресурсах.

Для створення комп’ютерних моделей можна було розширити різні прикладні програми, як редактори представили табличний процесор та спеціально використані програми .

 

Розширюємо ми використовуємо комп’ютерні моделі для розширення завдань у різних програмах.

 

Завдання1. Пройти завдання на платформі learningapps

Встановити послідовні етапи комп’ютерної моделі

Завдання2. Виконати тести на платформі OnlineTestPad

 

20

Задача 2.

Виконайте комп’ютерне моделювання в середовищі Lazarus.

 

На торгових базі зберігаються товари, які роблять в Україні та імпортують до різних країн. Відомі їхні продажі та ціни у гривнях. Перевірте ціну товару в доларах, євро та фунти стерлінгів.

21

Повторюємо

  1. Як співвідносяться поняття комп’ютера та інформаційна модель?
  2. Чому люди різних професій використовують у своїй діяльності комп’ютерні моделі?
  3. Які з видів комп’ютерних моделей ви можете застосовувати у школі?
  4. У чому подібність і відмінність фізичної та імітаційної комп’ютерних моделей?
  5. Що лежить в основі побудови розрахункової комп’ютерної моделі?
  6. Яка комп’ютерна модель використовується для створення системи штучного інтелекту?
  7. Чим корисне використання графічної комп’ютерної моделі під час вивчення шкільних предметів?

Як додаткове джерело, для повторення вивченого матеріалу, можна використати інтерактивний плакат

22
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп
Комп’ютерне моделювання by Hlunchak Tatiana - Illustrated by Комп
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content