Оксана ІВАНОВА
Методист інформаційно-ресурсного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Новомиргородської районної державної адміністрації
Педагогічний стаж – 30 років
Стаж роботи на посаді – 7 років
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Проблема, над якою працює : «
« Створення системи науково-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників в умовах реформування освіти »
ВЛАСНИЙ БЛОГ МЕТОДИСТА
МЕТА СТВОРЕННЯ :
оновлення віртуальної складової діяльності методиста, розширення інформаційного простіру сучасного вчителя, сприяння реализації потреб та запитів педагогів, підвіщенню їх кваліфікації, відкриття широких можливостей спілкування з колегами, розміщення матеріалів освітнього напрямку.
ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
Дистанційний курс «Додатки Google у професійній діяльності», 2017 рік
Тренінг «STEAM в освітньому процесі», 2017 рік
Дистанційний курс «Медіаграмотність: практичні навички», 2018 рік
Дистанційний курс «Освітній сторітеллінг: навчання, яке захоплює», 2018 рік
Дистанційний тренінг «Основи інклюзивного навчання», 2019 рік
Дистанційний курс «Інноваційні підходи до науково-методичної роботи та критерії її ефективності», 2019 рік
Дистанційний тренінг «Інфографіка як ефективний спосіб подачі даних», 2019 рік
Вчительська Тухля – 2018
ПРОЕКТИ, ЯКІ ВЕДЕ МЕТОДИСТ Іванова О.С.
Мета: вшанування пам’яті Левшина Миколи Миколайовича, педагога-науковця, завідувача відділу педагогіки і психології вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України, професора кафедри соціальної філософії та філософії освіти НПУ імені Михайла Драгоманова та розвиток навичок усних математичних розрахунків, що дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам змагань із різних шкіл району.
Мета: використання вчителями району онлайнових освітніх інструментів для забезпечення продуктивності та інтеграції навчання.
Мета: якісна підготовка випускників шкіл до здачі ЗНО з математики та підвищення рівня професійної компетентності вчителів математики.
Проблема, над якою працюють члени групи: «Соціальна значимість наскрізних ліній математики як засіб формування в учнів уявлень про суспільство в цілому, розвиток здатності застосовувати отримані знання у різних ситуаціях»;
Мета: підведення підсумків стажування молодих спеціалістів, перший рік роботи.
Мета: поширення педагогічного досвіду освітян району, які ефективно використовують такий варіант проектної діяльності, як веб-квест, урізноманітнюють форми й методи навчання і виховання та методичної роботи через популяризацію сучасних видів освітніх Інтернет-технологій.
Мета: підтримка, стимулювання, акумулювання та пропаганда педагогічної творчості освітян району, які займаються освоєнням і ефективним упровадженням інформаційно-комунікаційних технологій в управлінську діяльність і педагогічну практику, активним пошуком педагогічних методів, засобів і форм навчання.
Мета: вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення природничо-математичних наук, зокрема математики, розвитку творчих здібностей учнівської молоді.
Мета: вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення природничо-математичних наук, зокрема фізики, розвитку творчих здібностей учнівської молоді.
Навчання дорослих
Дорослий, який навчається, прагне до самореалізації, до самостійності, до самоврядування й усвідомлює себе таким. Дорослий, який навчається, має життєвий (побутовий, соціальний, професійний досвід), що може бути використаний як джерело навчання його самого та його колег. Доросла людина навчається для вирішення важливої життєвої проблеми й досягнення конкретної мети.
Кожен методист сьогодні – це андрагог
КЛАСТЕРНИЙ СЕМІНАР
«Формування ключової компетентності «Ініціативність і підприємливість» на уроках математики, фізики та інформатики»
Мета: розглянути питання компетентнісного та діяльнісного підходів до навчально-виховного процесу як педагогічного явища, визначеного державними освітніми стандартами та європейськими орієнтирами. Опрацювати шляхи формування ключової компетентності «підприємливість», яка забезпечує навчання протягом усього життя.
ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ
«Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»
Мета: познайомити педагогів із основами використання інформаційно- комунікаційних технологій на уроках, сприяти усвідомленню методики використання ІКТ у початковій та старшій школі, формувати інформаційну компетентність, свідоме мислення, активне сприйняття інформації та цілісне сприйняття світу засобами інформаційно-комунікаційних та інтерактивних технологій.
ФЛЕШ – ТРЕНІНГ
ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ
«Використання прийомів
технології розвитку критичного мислення
на уроках фізики»
Мета:. використання прийомів технології розвитку критичного мислення на уроках фізики, поповнити теоретичні та практичні знання з даної проблеми під час проведення флеш-тренінгу.
ВЕБ-КВЕСТИ
1. Методичний веб-квест “Формування інноваційної грамотності та культури педагога»
Мета створення: вчитися працювати з мережею Інтернет, змінювати традиційні методи навчання на більш перспективні.
2. Веб-квест “Педагогічна спадщина В.Сухомлинського”
Мета створення: вшанування пам’яті видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського та з нагоди відзначення 100-річчя від дня його народження
3. Веб-квест ” Математичні істини “
Мета створення: пропагування досягнень і значення математичної науки, прищеплення учням любові до математики, сприяння виявленню і розвитку здібностей учнів, а також глибшому засвоєнню ними програмного матеріалу
4. Веб-квест “Магія числа П “
Мета створення: формування в учнів навчально-пізнавальної, інформаційної та комунікативної компетенцій, розвитку творчого потенціалу учнів, вміння орієнтуватися в різноманітних ситуаціях, спілкуватися з учасниками квесту, працювати в команді, підвищення мотивації до вивчення математики
5. Веб-квест “Територія безпечного Інтернету”
Мета створення: поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді
Розвиток
STEM-освіти
Published: Nov 2, 2019
Latest Revision: Nov 2, 2019
Ourboox Unique Identifier: OB-682111
Copyright © 2019