Як бути успішним в суспільстві знань? by Danilia Detyko - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Як бути успішним в суспільстві знань?

  • Joined May 2019
  • Published Books 1

Самовираження – це що?

Самовираження людини – це його спроби виразити свій внутрішній світ в якихось зовнішніх проявах. Коли через дії, слова, вчинки і т. д. відбувається зовнішня актуалізація невидимого внутрішнього змісту (власних індивідуальних переконань, почуттів, установок тощо). Причому найчастіше це може носити характер виклику або протесту (найчастіше так буває у підлітків). Самовираження особистості являє собою акт волі, її важливою якістю є не раціональна усвідомленість, а спонтанність.

Чому виникає потреба у самовираженні?

 

Ми живемо в дуже непростому світі. Життя накладає на людину масу обмежень: моральних, релігійних, громадських і т. д. якби цього не було, людство, швидше за все, давно б уже перестало існувати. Але люди не можуть перетворитися в інертну сіру масу, стурбовану лише проблемами власного виживання. На щастя, ми наділені індивідуальністю, яка робить кожного неповторним, єдиним у своєму роді. Чи варто дивуватися, що багато хочуть продемонструвати оточуючим свою нестандартність.

2
Як бути успішним в суспільстві знань? by Danilia Detyko - Ourboox.com

Поборіть страх бути собою!

 

Якщо ви запитаєте себе, чи завжди люди навколо вас підтримують ваші рішення, відповідь буде проста: ні, не завжди. Однак вам варто пам’ятати, що сенс життя не в пошуку виправдань своїм діям, а в тому, щоб жити так, як вам того хочеться. Ваше життя належить лише вам. Інші люди можуть спробувати вас в чомусь переконати, але вони не можуть нічого за вас вирішити. Вони можуть йти по вашому житті поруч з вами, але не пересувати вашими ногами.

 

Зробіть своїм девізом ці слова: «Я поважаю вашу думку, але мені немає до неї ніякого діла». І можете повторювати його всім, хто буде жорстко критикувати те, у що ви щиро вірите, або те, що і робить вас тим, хто ви є. Люди неодмінно будуть вас судити за своїми мірками і критикувати, грунтуючись на своїх переконаннях – та це нормально. Це доводить, що ви якось вплинули на їхнє життя … але не давайте їм вплинути на ваше.

4
Як бути успішним в суспільстві знань? by Danilia Detyko - Ourboox.com

Список речей за які ви НЕ маєте виправдовуватися

За те, що перш за все думаєте про себе .Кожен з нас живе своїм життям і ми маємо піклуватися не лише за інших але і за себе

 

За те, що ви «дивна людина».

Чи є в вас воля бути «дивним»? Чи є в вас рішучість бути справжнім? Знайте – немає абсолютно нічого дивного в тому, щоб бути дивним. Всі ми дивні – кожен по-своєму. Так прийміть ж свою оригінальність – не варто її соромитися! Якщо вам пощастило і в вас є щось, що відрізняє вас від інших – до чого це приховувати?

 

За те, що ви – це ви, і не приховуєте цього.

Ми ніколи не буваємо більш живими, ніж в ту мить, коли хоробро дивимося в обличчя всьому, з чим нас вирішила зіштовхнути доля. А для того, щоб знайти хоробрість, перш за все потрібно скинути свою маску. Знайти в собі сміливість бути самим собою. Коли нами опановує перфекціонізм, він підганяє нас соромом і підштовхує страхом. Так до чого робити з собою таке? Перестаньте намагатися здаватися в чужих очах досконалістю і будьте… собою.

6

За те, що ви не приймаєте все близько до серця.

Коли ви відстороняєтеся від чужих думок і дій, ви позбавляєте себе від цілої купи непотрібних занепокоєнь і страждань. Багато хто скаже вам, що краще за все зустрічати проблеми лицем до лиця і битися, не даючи їм пощади, але до чого нападати, якщо куди простіше від цього захиститися? А тому не приймайте чужі слова і вчинки дуже вже близько до серця. Інакше можна все своє життя проходити скривдженим на світ. Те, що роблять інші люди, стосується їх, але не вас.

7

Компетентності, які вам знадобляться в суспільстві.

 

Але для початку поясню, що компетентності – це якості без яких вам не обійтися, наприклад:

• знання – це набір фактів, необхідних для виконання роботи. Знання – більш широке поняття, ніж навички. Знання представляють інтелектуальний контекст, в якому працює людина.
• навички – це володіння засобами і методами виконання певного завдання. Навички проявляються в широкому діапазоні; від фізичної сили і вправності до спеціалізованого навчання. Загальним для навичок є їх конкретність.
• здатність – вроджена схильність виконувати певне завдання. Здатність також є приблизними синонімом обдарованості.
• стереотипи поведінки означає видимі форми дій, що вживаються для виконання завдання. Поведінка включає в себе успадковані і набуті реакції на ситуації, і ситуаційні подразники. Наша поведінка проявляє наші цінності, етику, переконання і реакцію на навколишній світ. Коли людина демонструє впевненість в собі, формує з колег команду, або виявляє схильність до дій, його поведінка відповідає вимогам організації. Ключовим аспектом є можливість спостерігати цю поведінку.
• зусилля – це свідомий додаток в певному напрямку ментальних і фізичних ресурсів. Зусилля складають ядро робочої етики. Будь-якій людині можна пробачити брак таланту або середні здібності, але ніколи – недостатні зусилля. Без зусиль людина нагадує вагони без локомотива, які також повні здібностей, однак мляво стоять на рейках.
8
Як бути успішним в суспільстві знань? by Danilia Detyko - Ourboox.com

Як стати успішним? Топ 10 принципів успішної людини

1. Успішна людина шукає можливості, неуспішна – відмовки і все нові перешкоди.Візьмемо таку ситуацію – брак грошей. Успішна людина буде шукати можливості заробити, знання, як керувати грошима; неуспішний – причини, чому він не може запрацювати в «цій» країні.
2. Успішна людина діє, неуспішна відкладає дію на потім.Успішний діє, незважаючи на лінь, страх, незнання. Неуспішний постійно накопичує знання, які не застосовує, весь час чекає сприятливого моменту, а він все ніяк не настає.Як влучно підмітив один мудрий чоловік: «Літо – мертвий сезон і пора відпусток, осінь – пора відправляти дітей до школи, зима – новорічні канікули, весна – початок дачного сезону. А краще жити-то коли? »
3. Успішний прагне до більшого, ніж він є зараз, неуспішний воліє, щоб залишався статус кво.«Тоді не міг, а зараз зміг», – внутрішній діалог успішної людини. «А навіщо? І так зійде », – внутрішній діалог неуспішного людини.
4. Успішний впаде і знову підніметься, неуспішний боїться впасти, зробити помилку, а якщо падає, то вже не прагне піднятися.У біографіях знаменитих людей часто можна прочитати про моменти поразки, серйозних втрати. Це своєрідний момент істини, поведінка в якому і визначає успішність людини.
5. Успішний – самовмотивований, неуспішним потрібна мотивація ззовні.Як правило, успішний мотивований азартом, бажанням довести свою силу, щирим інтересом до самої діяльності. Неуспішного треба постійно мотивувати матеріальними благами, схваленням оточуючих.
6. Успішний ризикує, неуспішний боїться ризикувати.На щастя чи на жаль, життя непередбачуване, і в найкращий план можуть втрутитися несприятливі обставини. Успішна людина розуміє це і робить крок у невідомість.
7. Успішний терплячий, готовий довго йти до своєї мети, неуспішний хоче все і відразу.Хтось із великих сказав: «Геній – це 1% везіння і 99% наполегливої ​​праці».
8. Успішний не боїться відмов, неуспішного відмови вибивають з сідла.«Життєвий успіх людини визначається кількістю« незручних розмов», які він витримав», – Тімоті Ферріс.
9. Успішний вірить в себе, неуспішний вірить словам інших про себе.Показовим у цьому сенсі психологічний експеримент: за змовою всі учасники називали квадрат колом, і тільки один учасник, який не знав про змову, стверджував зворотне. Більшість людей, що не знали про змову, через деякий час погоджувалися з загальною точкою зору.
10. Успішний слідує поклику великої мрії, гідної мети в житті, неуспішний переслідує дрібні цілі.Історії відомо чимало прикладів, коли справжній успіх приходив до тих, хто обирав недосяжну на перший погляд мету, яка значно перевищувала їх можливості на момент вибору.
10
Як бути успішним в суспільстві знань? by Danilia Detyko - Ourboox.com

 

 

 

 

На завершення хочемо сказати, що ваш успіх залежить від Вас, та вашого вибору – залишитися стояти на місці чи рухатися далі. А також надіємося, що ця книга була вам корисною і дала вам віповіді на певні запитання.

12
Як бути успішним в суспільстві знань? by Danilia Detyko - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content