Музеї by Alvermo - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Музеї

  • Joined Apr 2019
  • Published Books 3

Музей обману (Кюриц, Німеччина)

Головний девіз музею – “Не вірте своїм очам”. І до нього варто прислухатися. Адже тут, за словами засновника осередку тотальної брехні Райнхарда Цабкі, все підробка. Варто лише замилуватися старовинної будівництвом, якій на перший погляд років близько 200, як виявиться, що і це брехня. Музею всього кілька десятків років.

У розпорядженні відвідувачів / відвідувачок музею десять залів “сурогатної реальності”, де живуть своїм життям і вуса Гітлера, відрізане вухо Ван Гога, і казковий літаючий килим.

До речі, коли ви переступаєте поріг музею, вас пригощають справжнім зіллям, яке дарує вічну молодість, і неймовірно смачним тортом. А вся експозиція музею дісталася його директору в спадок від правнучки барона Мюнхаузена.

Сподіваємося, що ви зрозуміли – це брехня! Зілля – непоганий чай, а торт пластиковий. Не втрачайте пильність в музеї!

2

3

Музей каналізації (Париж, Франція)

Як для парфумерної столиці світу, Музей каналізації – місце досить незвичайне і з ароматом зовсім парфюмним. Однак, це унікальна можливість досліджувати невелику ділянку функціонуючої каналізаційної системи міста, яка здатна відкинути вас на кілька століть назад. Адже ви маєте можливість пройтися по тунелях, які проклали майже два століття тому. Для вразливих туристів облаштували спеціальні пандуси. Також туристичні ділянки тунелів забезпечують світлом і подачею свіжого повітря.

В галереях “підземного царства” відвідувачам / відвідувачкам пропонують оглянути окремі механізми, устаткування, комп’ютерні системи моніторингу. А моніторити є що – на сьогодні протяжність каналізаційної системи Парижа досягає 2100 кілометрів.

Цікаво, що цього антипода парфумерної індустрії відомий письменник Віктор Гюго присвятив 50 сторінок свого роману “Знедолені”. Також каналізацію міста згадали в своїх роботах Умберто Еко в “Маятник Фуко” і Гастон Леру в “Привиді опери”.

4

5

Музей поганого мистецтва (Бостон, США)

Як не дивно, подивитися на роботи горе-художників з’їжджаються туристи / туристки з усього світу. У 1993 році музей відкрив антиквар Скотт Вілсон, діставши першу картину – “Люсі в поле з квітами” – зі смітника. Три виставкові зали налічують близько 600 експонатів і вісім тисяч відвідувачів / відвідувачок на рік. Вони тематично розбиті на блоки – “Під кайфом”, “Нікчемні риси” і “малосимпатичними пейзажі і натюрморти”.

Як відзначають в музеї, щомісяця вони отримують заявки від 20 художників, але позначку “гірші” проходять тільки п’ять з них. І не думайте, що зберігати “художній сміття” справу з легких. Одного разу з музею викрали картину. За повернення жахливої ​​пропажі призначили винагороду в розмірі 6,5 мільйона доларів. Однак полотно, мабуть, дуже довелося злодіям в душі, і ні за які гроші вони його віддавати не хотіли. Адже “викидень культури” так і не повернули.

6

7

Музей сніжинок (острів Хоккайдо, Японія)

Японський вчений Накайя Укітіро відкрив унікальний музей для неповторних (в прямому сенсі) сніжинок. І нехай ми той сніг бачимо щозими, але уважно розглянути їх візерунок можна тільки в цьому музеї. Раніше дослідники не могли ні розгледіти скоєних крихіток під мікроскопом, ні сфотографувати їх. Але науковий прогрес не стоїть на місці і – вжух! – ви можете “зануритися” в якісні фотографії сніжинок з високою деталізацією. Музей розташувався в снігових печерах, тому не забудьте тепло одягнутися. Тому що, як ви розумієте, там трохи прохолодно. Але сніжинки того варті.

Цікавий факт: в одному кубічному метрі снігу “живуть” 350 мільйонів сніжинок, і жодна з них не має близнючки.

8

9

Музей розбитих сердець (Загреб, Хорватія)

Музей, присвячений “залишкам” нещасну любов, заснувала розлучена пара Олинка Вістіце і Дражен Грубісіч. Експозиція складається з предметів, наданими екс-закоханими. Так, в музеї можна побачити навіть сокиру, якою дівчина розбила речі своєї подруги. Також є і досить тривіальні, але приватні речі – іграшки, листи, фотографії. Цікаво, що кожен експонат супроводжується історіями невдалого любовного досвіду. Таким чином організатор і організаторша хотіли надати музею своєрідного терапевтичного ефекту, щоб допомогти парам пережити розрив відносин.

10

11

Музей нижньої білизни (Брюссель, Бельгія)

Екстравагантний музей зацікавить тих, кому імпонують пікантні експонати. Адже в цьому вогнищі спіднього представлені елементи одягу зірок шоу-бізнесу та політиків, які хоч раз у своєму житті надягали те, що подарували музею. До речі, цей важливий факт підтверджують спеціальні сертифікати (сарказм сарказмом, але це, на жаль, правда. І такі сертифікати, виявляється, видають). Однак бажаючих віддати “брудну білизну” на добрі наміри музею знайшлося не так вже й багато. Кілька десятків експонатів вмістилися в одному виставковому залі.

До слова, в музеї знаходяться і фотоколажі нижньої білизни. Власник арт-центру – художник Жан Бюкуа – особливо пишається колажем із зображенням екс-президента Франції Ніколя Саркозі і його трусами.

12

13

14
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content