Šiuo projektu siekiama plėsti mokinių akiratį , susipažinti su lietuvių kultūros paveldu, sudaryti sąlygas, kad vaikai išgyventų kuo daugiau ir kuo įvairesnių emocijų, gebėjimų įsijausti į kūrinius, į siūlomą veiklą ir siektų kuo daugiau sužinoti, patirti, pamatyti. Paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Projekto partneriai
Prisistatėme projekto draugams.
Dalyvaujame projekto logotipo konkurse.
Ruošiamės į kelionę po Anykščių kraštą. Sukūrėme projekto draugams užduočių knygą „Atspėk ką noriu pamatyti“.
Sukūrėme užkoduotus atvirlaiškius. Mokiniai juose užkodavo savo sugalvotus sakinius apie Lietuvą. Viename atvirlaiškyje užkodavo projekto pavadinimą.
Atlikome Tauragės trečiokų užduotį.
Skaitėme ir keliavome po Lietuvą su Gandriuku Kuku.
Smagiai keliavome po Anykščių kraštą. Daug įdomaus sužinojome ir pamatėme.
Antroje klasėje lankėmės Panevėžio vežimo teatre ir susipažinome su įvairiomis lėlių rūšimis. Būdami trečiokais klasės kūrybinėse dirbtuvėse pabandėme sukurti savo lėles.
Mūsų laikraštis „Etikos žinios“.
Sukūrėme metodinę medžiagą „Tautosakos pilių atmintinės“.
Klasėje vyko pamoka su rašytoja Neringa Tik. Pamokos metu vyko kūrybinės dirbtuvės ,,Noriu pasakos”, kurių metu mokiniai sužinojo, kaip rašomos pasakų knygos, iš kur atsiranda iliustracijos ir kodėl pasakose drambliai valgo cepelinus. Vaikai ne tik klausėsi pasakų, bet ir patys tapo jų herojai.
Keliaudami po Lietuvą, skaitėme daug ir įvairių eilėraščių. Lietuvių kalbos pamokoje mokėmės eilėraščio rimo. Pabandėme ir patys kurti. Tai smagi buvo mūsų lietuvių kalbos pamoka „Mažasis poezijos pavasaris“.
Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka apie Dzūkijos miškų augalus.
Keliaujant nepamiršome ir pagrindinių vertybių. Integruotoje dailės ir lietuvių kalbos pamokoje mokiniai sukūrė savo pagrindinių vertybių herbus ir pasakas apie vertybes.
Lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo vadovėliuose kiekvieno mėnesio pradžioje atrasdavome kalendoriaus lapelius su įsimintinomis dienomis. Nusprendėme sukurti šioms datos plakatus- pasiūlymus.
Dirbome ilgai, bet mums pavyko. Pirmasis surištas trečiokų sodas.
Lietuvių kalbos pamoka „Neišsiųsti laiškai“. Mokėmės rašyti laišką, įterpdami trumpą savo miesto aprašymą. Mes kėdainiečiai- svetingi aukštaičiai. Laukiame svečiuose mūsų gražiuose Kėdainiuose.
Projekte naudojome WEB 2.0 įrankius:
ourboox.com – kūrėme projekto veiklų elektroninę knygą
thinglink.com – kūrėme pristatymus
menti.com – vertinome projektą
animoto.com- kūrėme filmukus
QR Code generator-kodavome užduotis
storyjumper.com- sukūrėme užduočių knygą
Quizizz.com- sukūrėme užduotis draugams
tricider.com – balsavome, rinkdami projekto logotipą
Published: Jun 22, 2018
Latest Revision: Jul 2, 2018
Ourboox Unique Identifier: OB-503759
Copyright © 2018