Форум – це довготривалі (постійно діючі) телеконференції, у ході яких співрозмовники надсилають і читають текстові повідомлення в зручний для них час.
Форумом також називають службу Інтернету, що призначена для організації довготривалих телеконференцій, доступ до ресурсів якої можна отримати, використовуючи веб-інтерфейс.
3
Форуми здебільшого мають таку структуру: одна або кілька категорій, які поділяються на розділи, розділи можуть містити підрозділи і т. д. У розділах або підрозділах визначають теми, у яких користувачі можуть залишати повідомлення.
5
Тематика форумів може бути найрізноманітнішою, охоплюючи всі сфери життя, і визначається або власниками форуму або його адміністрацією, або залежить від контингенту учасників. При цьому форуми можуть бути як спеціалізовані, наприклад, присвячені музиці або якому-небудь музичному жанру, а також вузькоспеціалізовані, присвячені будь-якій музичній групи або виконавцю, так і без спеціалізації, в цьому разі користувачі самі обирають теми цікаві їм.
7
Як зареєструватися на форумі?
-
Заповнити поля реєстраційної форми, відкрити яку можна, вибравши гіперпосилання Реєстрація на форумі форуму.
-
Введіть Логін , Пароль , Адреса електронної пошти та інші особисті дані.
-
Натиснути Зареєструватися .
-
Дані з облікового запису користувача розміщуються на одній сторінці – профіль користувача.
9
Чат – телеконференція, що відбувається в реальному часі.
Чатом також називають службу Інтернету, що призначена для організації спілкування групи користувачів у режимі реального часу.
11
Спілкування у веб-чаті здійснюється в одній або кількох кімнатах для розмов.Це віртуальний простір у якому здійснюється обмін повідомленнями на різні теми або взагалі без визначеної тематики.
13
Можна надсилати повідомлення на ім’я конкретного учасника. Іншою можливістю особистого спілкування є надсилання приватного повідомлення, яке відображається в окремій області вікна чату.
15
Персональний чат – чат, у якому використовують спеціальні програмні забезпечення, наприклад програми миттєвого обміну повідомленнями (Skype), можна проводити текстові або голосові чати, самостійно обираючи співрозмовника.
17
Етикет інтерактивного спілкування
-
Вітайтеся зі своїми співрозмовниками на початку спілкування.
-
Намагайтеся не припускати граматичних помилок.
-
Намагайтеся чітко та лаконічно висловлювати ваші думки.
-
Якщо ви не отримали відповіді на важливе для вас повідомлення, не соромтеся звернутися до співрозмовника повторно.
-
Відповідайте на отримані повідомлення, не ігноруйте співрозмовника.
18
-
Якщо вас зацікавив певний матеріал в Інтернеті та ви бажаєте обговорити його, надсилайте гіперпосилання з коротким описом змісту матеріалу.
-
Якщо одне повідомлення містить кілька запитань, дайте відповідь на кожне.
-
Якщо ви бажаєте поспілкуватися з кимось в режимі реального часу, запитайте в співрозмовника, чи має він на це вільний час.
-
Ігноруйте негативно налаштовану особу, щоб не створювати ситуацію конфлікту. Але будьте стриманими, терплячими та уважними.
19
Published: Oct 25, 2017
Latest Revision: Oct 25, 2017
Ourboox Unique Identifier: OB-376629
Copyright © 2017