Книги про створення самостійно іграшок та історію існування та зародження іграшок
книга створена для вихователів та батьків. щоб допомогти пояснити та створити іграшку
Первісні люди, які жили у печерах, теж мали іграшки. Вони були зовсім прості: палички, камінчики, свистунці, брязкальця. Свистунець з брязкальцями, на думку первісних людей, оберігав дитину від злих духів. Набагато пізніше у дітей з’явилися м’ячики, кубики, ляльки, олов’яні солдатики.
Армії олов’яних солдатиків розкажуть про бої всіх часів та народів.
У той же час з’явилися механічні іграшки. Такі іграшки свідчать про винахідливість людини, їх заводять ключиком, і іграшки «оживають». Точнісінько так, як і механічні лялечки.
Учитель: Чи задумувалися ви, діти, -коли небудь над тим, що іграшки – наші вихователі, вчителі? Брязкальця, пірамідки, кубики ознайомлюють малечу з такими поняттями, як фігура, колір, розмір, число. Спортивні іграшки розвивають силу, спритність, а конструктори, пазли, мозаїки, головоломки – інтелект, уяву.
Почнемо з найлегшого створемо самостійно Ангелів.
Візмемо коробочку, картону де зберігаються яйця
Розріжемо пофарбуеємо .Беремо гарячи пістолет прикріпляємо волосячко та крила ось у нас Ангели.
Баженно це робити разом з батьками.
Даю силку на майстер клас по створеню ангелів Янголята (мастер клас взято з сайту Ям автора Татяна мореева )
А давайте подивимось з чого потрібнно починати наше створення іграшки.
і зробимо шкалу часу
Та Дорогі батьки викладачи я даю вам еще одну силку з ЯМ про створення ангелів Янголи из тканини
Вальдорска лялька
АЛЬДОРФСЬКА ЛЯЛЬКА
М’яка іграшка з натуральних матеріалів зроблена власноруч, зберігає тепло ваших рук. Вона – приємна на дотик, наймиліша іграшка для вашого малюка, з нею він засинає та просинається. Ніжна шкіра дитини є чутлива до природніх матеріалів, тому саме цю іграшку дитині хочеться обійняти.
В основі вальдорфської ляльки є звичайна стародавня лялька-мотанка, яку раніше в українських сім’ях робила для своєї дитини кожна мати, вкладаючи у неї частинку душі і перетворюючи клаптик тканини на оберіг. Українські символи-обереги, вишиті на вальдорфській ляльці, нададуть їй більш традиційних рис. У вальдорфській педагогіці ляльці приділяється величезна увага. Вальдорфська лялька не має сформованого, закінченого виразу обличчя, чим нагадує ляльки наших бабусь і прабабусь. Це дає змогу дитині, в залежності від гри, наділяти її різним настроєм, розвиваючи власну уяву та фантазію.
Для кожного віку тип ляльки дещо відмінний, який має в основі свою філософію і закони дитячого розвитку. А мама може надати ляльці ті риси, які потрібні саме її дитині. До трьох років використовуються спальні ляльки-подушки, метелики, зірочки.
Ляльки для старших діток мають більш дорослі пропорції, означене обличчя та волосся.
Вальдорфська педагогіка
Вальдорфська педагогіка – це цілісна концепція виховання і навчання, автором якої є австрійський вчений і філософ, засновник вчення антропософії Рудольф Штайнер (1861 – 1925). Перша вальдорфська школа була відкрита 1919 року в Штутгарті для дітей працівників тютюнової фабрики “Вальдорф-Асторія” (звідси й назва).
Діти до старших класів не користуються підручниками. Можна сказати, що вони самі пишуть підручники в своїх зошитах – малюють малюнки, роблять конспекти.
У садочку перед їжею діти беруться за руки й промовляють віршик, в якому висловлюють подяку Сонцю і Землі за їх дари і людям за їхню працю.
Ручній праці й мистецтву у вальдорфській школі приділяється особлива увага . І хлопці, й дівчата вчаться в’язати, вишивати, майструвати, забивати цвяхи і т.д. Всі діти грають на флейті, співають, ставлять спектаклі. Учні також займаються садівництвом, працюють на землі.Сьогодні цей тип освіти практикується в шістдесятьох країнах світу , і являє собою одну з найбільш значних незалежних освітніх систем у світі . Не менш успішно ця методика використовується і при домашньому навчанні .
А давайте розвинемо креативнисть і мислення
та домалюємо цікавинки.
* Примітка: роздруковуємо картинку та даємо кожний дитини, вона виконує завдання .Електроній вигляд дає можливіть вчителю читати завдання.Звдання може бути різноманітним і давати польот для фантазії.
Створити іграшку не важко.Головне бажання, а створенна з бальками вона має душу та допоможе кожній дитини розкритися та відчувати себе захищенною.
Published: Jan 3, 2017
Latest Revision: Jan 12, 2017
Ourboox Unique Identifier: OB-219232
Copyright © 2017