Кішки не називають одного на одного. Для внутрішньовидового спілкування вони використовують мову жестів або шипіння, ось для своїх господарів вони можуть і сказати «мяу». Вони вимагають цього звуку, щоб привітати нас, звернути на себе увагу, розширити її (ось чому кошенята не відповідає своїм матріям, це єдиний виняток із правилами) або показати, що вони хочуть, наприклад, перейти до реєстрації.
Хто ж найрозумніший у світі тварин? Дельфін? Примат? А може бути ховрах? Так-так, цей гризун дурнуватого огляду, який раптово з’являється із-під землі і так само швидко зникає. Нещодавно дослідники навпаки розширюють їхню мову і вони з’являються, що дозволяє це найкласніша мова з усіх мовних тварин.
У тваринному світі не потрібні слова, звірі та птахи перестосуються до спілкування іншими способами. Вони говорять один з одним за допомогою звуків, запахів, розваг. У людському суспільстві основним засобом комунікації є мова
Немає нічого дивного, що мама розмовляє з дитиною, яка знаходиться в ній у животі, але, мабуть, багато жінок налякало б, як їх залишили недержавний син раптом відповіді. Тільки не курок – для них це звичайна справа. Приблизно за день до народження курчат можна почути, як вони пищать у яйцях. Мати-курка може кудкудакати у відповідь, щоб заспокоїти схвильованого курчати.
Те, як між собою спілкуються тварини за допомогою невербальних засобів комунікації, демонструють кролики. Вони вкрай рідко видають звуки: в основному при сильному хвилюванні та перегляді. Однак мова рухів у них розвивається відмінно. їх довгі вуха, Здатні крутитися в різних боках, слухати для них джерело інформації. Для спілкування одного з одним кроликів так само, як кішки та собаки, використовуйте мову запаху. У цих тварин є спеціальні залози, які створюють пахнуть ферменти, які обмежують свою територію.
Звукова сигналізація існує у всіх видів тварин: курки видають 13 різних звуків, жаби – 6, північні – 15, синиці – 90, граки – 120, свіни – 23, ворони – до 300, дельфіни – 32, лісиці – 36, мавпі – більше 40, коні – близько 100 звуків. Ці звуки передають загальне емоційно-психічний стан тварин – пошук корму, тривогу, агресивність, радість спілкування.
Жаба з Південною Азією може спілкуватися, використовуючи ультразвукові частоти, який людський слух не може розрізнити. Ці тварини можуть чути і створювати звуки до 38 кілометрів, тобто на 18 кілометрів більше, ніж можна розрізнити людей.
Багато людей терпіти не може, а інші починають нести нісенітню. Ви, бабуїні відчувають приблизно те саме. Протягом 6 тижнів проводили тести для участі 6 бабуїнів: на екрані комп’ютера вони показували кілька слів-існуючих та вигаданих, і пропонували визначити, яке слово має сенс, а його немає.
Було чимало випадків, які доводили, що папуги могли не просто безперечно повторювати почуті звуки, але і вчити слова та підтримувати розмову. Африканська папуга на прізвисько Алекс став відомим тому, що він вживає кольори. Він навіть міг жартувати над своїм тренером
Для нас очевидно, що кожна людина вживає свого неповторного голосу, але багато хто вважає, що голоси тварин великі схожі. Біолог Андреа Туркало з’явилася, що у слонів важко різні голоси. Після вивчення стадії слонів у Конго за 19 років, Туркало могла дізнатися будь-який слон за голосом. Туркало працювало над тим, щоб розшифрувати їх звуки та скласти «слонячий» словник, в якому скорише за всі слова за великою кількістю голосових звуків.
Напевно, складно спілкуватися, якщо ти деревна комаха, тинятися по деревним тунелям. Комаха під назвою «точильник» використовує систему спілкування, схожу на азбуку Морзе. Він ударяє головою, що призводить до виникнення відлучення, які чують інші точильники. Тільки для такого рівня спілкування вони отримали свою назву: вони часто заповнюють дерево в Англії, цей стукіт можна почути
Published: Jan 18, 2021
Latest Revision: Jan 18, 2021
Ourboox Unique Identifier: OB-1009555
Copyright © 2021