Привід універсальний П-ІІ загального призначення.

by Канівець Наталя Віталіївна

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Привід універсальний П-ІІ загального призначення.

Старший викладач з професійно-теоретичної підготовки з професії "Кухар"
  • Joined Apr 2020
  • Published Books 50

Цей привід (рис. 1) може використовуватись у м’ясному, гарячому, холодному та овочевому цехах. Він складається із корпусу, двигуна,який має дві швидкості,двоступеневого зубчастого редуктора з рознімним картером, пускорегулювальної апаратури, комплекту змінних механізмів. У комплект змінних механізмів (їх вісім) входять м’ясорубка, м’ясорозпушувач і такі механізми: для нарізування бефстроганов із м’яса, для подрібнювання сухарів і спецій, для збивання та перемішування продуктів, для нарізування та протирання овочів, для подрібнювання горіхів і маку, для просіювання борошна.

Привід монтується на трубчастій підставці з вилоподібною опорою. Підставка має стіл, який регулюється по висоті. Корпус приводу має два отвори для заповнення та зливання мастила в редуктор. На корпусі встановлено магнітний пускач з тепловим реле. З зовнішнього боку на картері розташований болт заземлення. Двошвидкісний електродвигун приєднаний до корпусу редуктора, і його вал є одночасно ведучим валом редуктора.

Для приєднання змінних механізмів на горловині приводу міститься ручка з кулачком. При установленні змінного механізму необхідно, щоб виступ вала механізму ввійшов у паз привідного вала. Потім механізм закріплюють на горловині поверненням ручки вниз.

2

 Лабораторна робота 1. "Універсальні кухонні машини"

Рис. 1. Привід П-ІІ (1) з комплектом змінних механізмів:

2 – м’ясорубка; 3 – механізм для розмелювання сухарів; 4 – машина для нарізування сирих овочів; 5 – механізм для подрібнювання горіхів; 6 – збивальний механізм; 7 – механізм для нарізування бефстроганів; 8 – механізм для просіювання борошна; 9 – розпушувач м’яса

3

Експлуатація приводів. Монтаж приводів здійснюють спеціалісти. Для дистанційного ввімкнення та захисту двигуна від перевантажень установлюється магнітний пускач з тепловим реле. Захист від струмів короткого замикання здійснюється плавкими запобіжниками, розміщеними на груповому щитку, або автоматичними запобіжниками. Для запобігання ураженню обслуговуючого персоналу електричним струмом у процесі експлуатації корпус приводу заземлюють через клемну коробку електродвигуна. В цехах приводи установлюють у добре освітлених і зручних місцях. Вмикати їх у роботу можна тільки після закріплення змінного механізму в горловині. Завантажують змінний механізм на ходу, в іншому разі може статися перевантаження двигуна і його нагрівання. Якщо під час увімкнення приводу в мережу двигун не працює, а дуже гуде, привід необхідно миттєво вимкнути. Справний привід працює з невеликим шумом, а кожух, що закриває двигун, нагрівається дуже мало навіть за тривалої роботи. Поява сильного шуму чи стуку свідчать про несправність електродвигуна або редуктора. У разі несправностей змінних механізмів необхідно натиснути на кнопку «Стоп», дочекатися повної зупинки робочих органів і тільки потім усувати несправності.
Справна робота приводу залежить від своєчасної заміни мастила. Обновлювати його потрібно через 6 місяців після установлення приводу, а потім – один раз на рік.

4
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content