Інформатика для допитливих by matushevska - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Інформатика для допитливих

  • Joined Oct 2020
  • Published Books 1

ВСТУП

Персональний комп’ютер вимагає необхідних атрибутів у будь-якому сучасному офісі. Спеціальний великий інтерес до комп’ютерів приходить серед молодих людей, які широко пропонують свої цілі.

Розвиток електронної промисловості здійснюється такими швидкими темпами, що буквально через 1-2 роки, сьогоднішнє “чудо техніки” стане морально застарілим. Проте принципи комп’ютера залишаються незмінними ще з боку міті як знаменитий математик Джон фон Нейман у 1945 році підготував доповідь про організацію та функціонування універсальної служби обслуговування пристроїв, у тому числі кількох комп’ютерів. Тому розглянута вище тема надає наочного уявлення про те, яка відповідальність за місце життєдіяльності суспільства, що займається щоденними

2

персональним комп’ютером, сферою застосування яких немає.       

Звичайно, персональні комп’ютери IBM PC складаються з трьох частин:

– системного блоку;

– клавіатури, що дозволяють вводити символи в комп’ютері;

– монітора (або дисплея) – для зображення текстової та графічної інформації.

Системний блок комп’ютера є головним. У найближчому розмірі всіх основних підключень комп’ютера. У комп’ютері в типі IBM PC використовуються мікропроцесорні фірми Intel, а також сумісні з ними мікропроцесори інших фірм.

3

ПРОЦЕСОРИ

Процесор  – основний компонент комп’ютера, призначений для керування всіма його пристроями та виконанням арифметичних та логічних операцій над даними.

Для призначення процесорів поділяються на: універсальні та спеціалізовані .

За способами обробки та передачі інформації вирішують процеси: паралельної та послідовної дії.

Для режиму виконання програми відображають процеси: однопрограмні та мультипрограмні .

 

4

Процесор називають електронним «мозком» комп’ютера. Він призначений для автоматичного управління та перетворення даних для попередніх введених програм та управління роботою всіх пристроїв комп’ютера. Від його обчислювальної потужності від мобільного та забезпечення продуктивності комп’ютера.

У таблиці детальніше розглянуто властивості процесора.

5
Інформатика для допитливих by matushevska - Ourboox.com

КОМП’ЮТЕРНА ПАМ’ЯТЬ

Комп’ютерне пам’ять  – функціональна частина комп’ютера, фізична структура або середовище для зберігання даних, що проводяться протягом усього часу. В основі роботи запам’ятовуючих пристроїв може лежати будь-який фізичний ефект, який вимагає введення системи до двох або кількох стійких станів. У сучасних комп’ютерах часто використовуються фізичні властивості напівпровідників, кількість структурних структур через напівпровідник або його відсутність трактується як наявність логічних сигналів 0 або 1. Стійкі стані, які визначаються напрямком значущості, можуть бути використані для зберігання даних різних магнітних матеріалів. Наявність або відсутність заряду в конденсаторі також може бути покладена в основу системи зберігання інформації.

7

Оперативне пам’ять вирішує високу швидкість роботи (у 21-му столітті – сотні мегагерці) та короткий час доступу (наносекунди) та визначено для оперативного зберігання даних у процесі роботи з комп’ютерними програмами. Типовими підкладами довготривалої пам’яті є тверді диски (вінчестери), дискети (гнучкі магнітні диски), CD або DVD диски, а також пристрої флеш-пам’яті.

Комп’ютерна пам’ять підтримує підтримку однієї з найважливіших функцій сучасного комп’ютера – можна тривалого зберігання інформації. Центральний процесор та устрій, що запам’ятовує, є ключовими ланками так званої архітектури фон Неймана – принципу, закладеного в основу більшості сучасних комп’ютерів загального призначення.

8

ПРИСТРОЇ ВВЕДЕННЯ ТА ВІВЕДЕННЯ

Створення введення  – підключення до введення даних до
комп’ютера під час його роботи.

Створення введення інформації  – периферійний устрій для введення інформації (результатів роботи комп’ютера) для людей та розуміння людей. Найкращі пристрої введення інформації передають інформацію через звук і візуально.

До  пристроїв введення  відносяться: клавіатура; маніпулятори «миша», «трекбол», «джойстик», «тачпед» та інші; сканер; мікрофон; графічний планшет; цифрові фото- та відеокамери; чутливий (інтерактивний) екран; інтерактивна дошка та інші  пристрої . Для Клавіатури Призначено  Введення  символьного Зараз  та КОМАНД  .

 

9
Інформатика для допитливих by matushevska - Ourboox.com
Інформатика для допитливих by matushevska - Ourboox.com

МУЛЬТИМЕДІЙНІ ПРИСТРОЇ

Мультимедійні пристрої  – це обладнання, призначене для створення або створення  мультимедійних  документів.

Характерна особливість мультимедійних об’єктів та продуктів – забезпечення гіперпосилання. Поняття, що означає сполучення звукових, відео, графічних, текстових та цифрових сигналів, а також нерухомих та рухомих образів та конструкцій. Так, мультимедійна база даних буде містити текстову та образну інформацію, відеокліпи та таблиці та все це доступне. Мультимедійна послуга може надавати користувачам посилання, пропонувати та використовувати будь-яку форму інформації, взаємодіяти та взаємодіяти за бажанням.

12
Інформатика для допитливих by matushevska - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content