«Є злочини гірші, ніж спалювати книги. Наприклад – не читати їх.» (Рей Бредбері)
Пропоную читати твори, починаючи з об’ємних.
Пам’ятайте, що читати треба уважно, вдумливо. Спочатку подивитись титульну сторінку книги: ти дізнаєшся прізвище автора, назву книги, де і коли вона видана.
Пояснення невідомих слів знайди у тлумачному словнику.
Щоб краще зрозуміти книгу – читай передмову. Вона розповість багато про автора та його книгу.
Не пропускай у книзі описів природи, інтер’єру.
Ведення читацького щоденника допомагає навчитися грамотно оформляти свої думки, читати усвідомлено, виділяти головне в творі, оцінювати події і персонажів, висловлювати свої емоції і почуття від прочитаного.
Фіксуючи імена автора, головних героїв, події сюжету, ти краще запам’ятовуєш ці факти.
Ти тренуєш навички письма, вчишся аналізувати, виділяти головну думку автора, коли записуєш інформацію про прочитані книги у щоденник.
Будь мудрим і культурним читачем . Вмикай уяву, коли занурюєшся в сюжет, роби свої висновки, критично стався до подій і героїв, розвивай пам’ять, збирай мовні цікавинки і збагачуй своє мовлення.
Грецькі міфи:
-«Міф про Прометея»,
-«Міфи про Геракла»,
-«Дедал і Ікар», «Нарцис»,
-«Пігмаліон і Галатея»,
-«Орфей і Еврідіка»,
-«Деметра і Персефона»
Давні греки і римляни були політеїстами, тобто вірили у велику кількість різних богів і напівбогів, кожен з яких мав свій характер, виконував певні функції. Боги давньогрецького пантеону – це Зевс, Гера, Гефест, Гермес, Афродіта, Афіна, Артеміда, Арес, Аполлон, Аїд та інші.
Міф (з грец. mythos- казка, переказ, розповідь, байка, оповідання) — форма мислення давньої людини; колективний витвір народу, в якому відображено уявлення про навколишній світ, намагання людини зрозуміти й пояснити його.
Published: May 29, 2020
Latest Revision: May 29, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-852404
Copyright © 2020