Їжа буває як корисна так і погана
В Україні зайву вагу та ожиріння вже має близько половини населення. Проте, як наголошують експерти, наша проблема не в надмірному споживанні некорисної їжі, а у відсутності культури харчування. Ми їмо швидко, переважно будь-що, бо не цікавимося складовими їжі. І все це за переглядом гаджетів та телевізора. А отже, споживаємо більше, ніж потребує наш організм. Переконуємо себе, що не маємо грошей та часу на приготування здорової їжі. І навіть не замислюємося, що правильне харчування – це мінімум часу на кухні. А головне – економічно вигідно для сімейного бюджету. Для українця це як мінімум утричі дешевше. Погодьтеся, серйозний аргумент переглянути щоденне меню.
У всіх продуктах є: білки,жири,вуглеводи,протеїни.
Ї́жа — все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримання життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з довкілля, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.
Їжа тварин і домашньої худоби називається кормом. Всіх живих істот класифікують на м’ясоїдних, травоїдних та всеїдних. Людина належить до всеїдних, тобто споживає їжу як рослинного, так і тваринного походження. Всі тварини є гетеротрофами. Окрім їжі органічного походження, людина, як й інші тварини, споживає певну кількість мінералів.
Давайте хімічний склад жувальних гумок.
Хімічний склад: Гумова основа,підсолоджувачі:ксилітол Е-967,мальтин Е965,аспартам Е-951,гліцерин Е-422,регулятор кислотності яблучна кислота Е-296,синтетичний барвник Е-171,засіб для глазурування Е-903,антиоксидант е-330,стабілізатор Е414,консервант Е-200,штучний барвник Е-129(синій). До складу входить фенілаланін.
Це і є прикладом все смачне не є корисне для здоров’я.
Published: Apr 28, 2020
Latest Revision: Apr 28, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-797169
Copyright © 2020