Далекий близький космос

by Natasha

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Далекий близький космос

  • Joined Apr 2020
  • Published Books 2

Людина майже пігнула пізнати незвіданими. Космос – такий близький і водночас далекий – повинен вавити людей. Що там, на зірках? Що таке далеко? Що за розмір? Як ми вважаємо наше життя? Чи видно з зірок Землю? Яка Земля з космосу? Чи безмежний Всесвіт? І чи самотні ми в усьому свісті? Чи будете ви жити, чи можете ми спілкуватися? Які вони, живі інші планети?

2

Не даремно так багато науково-фантастичних творів написали про відкриття таємницького космосу і так багато в інших і інших людей присвятили життя життєвої пізнавальної космічної далечини.

І не одразу люди розуміли: космос не можна підкорити, його можна намагатись якою глибше пізнати, щоб знати ці знання на благо – людей, природи, Землі.

3

Дивіться, сьогодні ви знайдете нашу розмову з космосом – зірки, планети і… Розкрийте подорож у незрозумілому далеко з можливим переглядом мультфільму  «Таємниця третьої планети»  .

Ознайомимося з планетами Сонячної системи, виявивши їх близькі і виробничі, куди наступного розумно вірусить нашу космічну експедицію.

Здавалося б, ми щовечора, що забавляємося і в нас залишається погода, можна побачити і зірки, і планети. Що ми знаємо про них? Ознайомимося детальніше з цією інформацією про зоряних систем – Сонячні, які повинні дотримуватися нашої Землі. Джмелік з Книжкової багато чого раніше про це з енциклопедіями і використовували, щоб поділитися своїми знаннями з друзями. https://jmil.com.ua/articles/2014-4/images/03f2d4574b51.jpg 

4

Пропонуємо  побачити кадри відеозйомки Землі з космосу, залишившись у Космічному центрі Джонсона НАСА : на них ви побачите різні міста, північніші місця.

https://youtu.be/TGBQazOQfoE

5

Нашу подію зроблене з планет  планетної групи  –  Меркурія, Венери, Землі та Марсу . Ці планети ще називаються внутрішніми, вони схожі на будову та елементи, із складеними.

https://jmil.com.ua/articles/2014-4/images/Terrestrial_planet_size_comparisons.jpg

Земля  – п’ята для розміщення планети Сонячної системи. Земля велика чи маленька планета? Дуже важливі відповіді на це запитання: порівняно з іншими планетами Сонячна система Земля велика (найбільша в земній групі), і від цього використовується її планети-гігантами, Земля видається дуже маленькою: її маса вимірюється від маси “найлегшого” планети-гіганта Сонячної системи – Урана – більший нижній у 14 разів. Що вже казати про інших!

6

Земля виявилася порівняно з Сонцем (третьою для передачі від світила планети), але потрібно знайти її, сонячний промінчик потрібно 8 хвилин 19 секунд (це дуже багато, який знаходиться в ній у світі, але не може бути швидким за рахунок).

В даний час про життя на інших планетах людям щось не важливо. Тож Земля – ​​єдине тіло Сонячної системи, на якому життя – люди, тварини, люди. Життя на збереженій планеті дуже різноманітна. Уявіть, що у чайних ложках звичайного ґрунту (землі, що у нас під ногами) живіть більше, нижче людей на всіх планетах. Які ж маленькі ці живі ваші!

7

Тільки на життєвих планетах є головні життєві життєдіяльності – вода і повітря: океани виконують більше половини землі Землі – 70%, тоді, коли на планеті існує атмосфера, яка залишається достатньою для дихання, вона потребує кисню (і саме кисень переживає необхідний для людей, що живуть).

8

Юпітер  – найбільша планета Сонячної системи. Її ще називають газовим гігантом. Пам’ятаєте, як мій піддумки зменшував Сонце до розміщених вхідних дверей (Земля колись розміщувалась з монету)? Якщо настільки ж зменшують Юпітер, він буде завмернути як баскетбольний м’яч. Додайте на тричі три десятки годин.

Це дуже незвична планета – видно нам атмосферні явища, як шторми, блискавки, полярне сяйво, на Юпітерії, які мають великі масштаби. Життя на Юпітерії відсутнє, що й не дивиться з огляду на такі складні погодні умови. Але справді супутники цієї планети мають океани під поверхнею, можливо, життя.

9

Сатурн  – інша для розміщення планети Сонячна система після Юпітера. Це ще один газовий гігант. Сатурн має найпопулярнішу систему кілець із існуючою планетою Сонячної системи. Їх у Сатурна аж сім. Додайте на Сатурні тривалу, але трохи більше 10 земних годин, а потім продовжуйте навчати цілих 29 земних років. Жовті та золоті несподівані атмосфери Сатурна є результатом великих супершвидких вітрів (їх швидкість сягає 1800 км / рік).

Життя на Сатурні немає. У нас, на деяких супутниках цієї планети, воно могло б існувати.

10

Нептун  – знайдений від Сонця і третій для масової (в 17,2 рази, який використовується масу Землі) планети Сонячної системи. Це один з найменших газових гігантів. Додайте на Нептуні трійки, що відбулися 16 земних годин, а рік – цілих 165 земних років, і всі планети дуже швидко отримані від Сонця. Нептун є шіст кілець.

Уран  – сьома для надходження від Сонця планети Сонячної системи, дуже гарний синьо-зелений велетень. Тож сам Уран Популярний блакітною планетою! Він трохи менший від свого власного сусіда – Сатурна, його оперізують тонкі, невеликі, фактично невидимі кільця. Планету використовували для використання телескопа вже в наш час, а не в далекій минулому. Хоч Уран і велика планета, але він настільки поставив із Землі, що побачить його можна використовувати для використання спеціальних приладів, яких, телескопа.

11
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content