Хімія сильно висушує волосся. Тому в щоденний догляд тепер буде потрібно включати спеціальні засоби. Спеціальні відновлюючі маски можна починати застосовувати не раніше, ніж на 4-е миття після завивки. Практично у будь-якої косметичної фірми – від мас-маркету до елітних марок – є лінійки засобів для пошкодженого волосся. Тому, що вибрати з усього різноманіття, вирішувати вам в залежності від особистих переваг і бюджету.
Крім того, після завивки є велика ймовірність отримати неприємний «бонус» – сухі кінчики, що січуться. Тому краще після неї зістригти кінці і в щоденний догляд включити спеціальні масла або спреї для посічених кінчиків.
Один з найпоширеніших засобів для догляду за пошкодженою шевелюрою – це олії. Найчастіше використовують:
-
оливкову;
-
касторову;
-
реп’яхову;
-
соняшникову
Після кожного миття волосся можна ополіскувати. Ви можете підібрати ополіскувач тієї ж марки, що і шампунь. Також його можна приготувати і в домашніх умовах:
* З оцту – для зміцнення і блиску.
Розведіть 1 столову ложку 6% оцту на 1 літр води.
* З соку лимона – для швидкого відновлення.
Вичавіть в 1 літр кип’яченої води сік половини лимона. Завдяки йому волосся швидше відновлюється, відмінно вітамінізується і стане приємним на дотик.
Після миття і ополіскування не розтирати волосся рушником, а акуратно промокнути і сформувати локони руками. Постарайтеся не витягати і не деформувати їх, щоб зберегти завитки.
Для волосся після хімічної завивки найважливіше:
-
Вітамін А. Він допомагає боротися з випадінням, а також є хорошою профілактикою лупи.
-
Вітаміни групи В. Усувають сухість, знижують ламкість, борються з посіченим волоссям. Також вони покращують кровообіг, в результаті обмін речовин прискорюється і до волосся надходить більше поживних речовин.
-
Вітамін Е. Впливає безпосередньо на фолікул волосся і зміцнює його зсередини. Таким чином, пасма стають міцнішими і виглядають здоровими.
Відновлення волосся після хімії в салонах
Ідеальний варіант догляду за перманентною завивкою має включати не тільки домашні, а й салонні процедури. Лише професійні процедури із застосуванням потужних сучасних технологій в оздоровленні пасом нададуть по-справжньому помітний ефект з першого разу.
1. Ламінування.
Одразу слід відмітити, що процедура ця не є лікувальною, вона лише покращує зовнішній вигляд волосся, але ніякого цілющого ефекту не несе. Її сутність в тому, що на пасма наноситься спеціальне захисне плівкове покриття, яке допомагає утримувати вологу всередині волоса і рятує локони від агресивного впливу зовнішнього середовища.
2. Глянсування.
Потужна відновлююча процедура. Проводиться вона так: на пасма наноситься склад спеціальних поживних компонентів, вони заповнюють пошкоджені ділянки пасом, а потім ці елементи запаюють всередині під впливом високої температури. Після процедури волосся виглядає доглянутим і блискучим.
3. Біоревіталізація.
Дорога і по-справжньому терапевтична процедура – спеціальні ін’єкції вводять під шкіру. Звичайно, проведення її не дуже приємне, проте оздоровлюючий ефект глобальний. Волосяні цибулини отримують необхідні речовини напряму, в результаті шевелюра стає густішою, об’ємнішою, міцнішою та більш шовковистою.
4. Кератирування.
Ця процедура, по суті, окремий випадок глянсування, тут у волосся впаюють тільки кератин – білок, який є основним компонентом волосяної структури. Хімія руйнує кератин, а ке ратинування його відновлює, в результаті пасма набувають природній здоровий і доглянутий вигляд.
Published: Apr 7, 2020
Latest Revision: Apr 7, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-768546
Copyright © 2020