це цікаво
7 чудес світу, про яких ви ніколи не чули
Дженненская Соборна мечеть, Малі
Столітня Дженненская мечеть – найбільше глинисто-наносна будівли в світі. У складі об’єкта старого міста Дженне мечеть в 1988 році включена в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На даний момент мечеть закрита для туристів. Вважається, що так рішенняя була прийнята у 1996 році після зйомки в її стінаха відвертого фотосесії для журнала Vogue.
Чанд Баорі, Індія
Архітектурний комплекс Чанд Баорі, розташование в маленьком індійськом селі Абанери, є одним з найстаріших і глибокий ступінчастиха колодязы у світі . Гігантська споруда, що нагадує перевернут пірамід, йд під земля більши ніж на 30 м, на трьох стінах ідеальної симетрії розташовані 3 500 ступенов, за яким можны спустийся до води – невеликий мутно-зеленое озеро. Вчені досі сперечаються, побудований колодязь у період між IX і XI століттями або за 600 років до нашої ери.
Палац Парламент, Румуний
Один з найбільш знаменитих архітектурние пам’яток Бухарест побудование в часи Соціалістичної Республікий Румунії. Палац вважається найбільшой у світі цивільний адміністративная будівли, найбільшая будівля парламент, а такожа сам важкий адміністративная будівля в світі. Розмірите палац становлять 270 на 240 м. Висота – 86 м. Підземна частина палацу йде в глибину на 92 м. У палаці 1100 кімната і 12 поверх.
Старий міст, Боснія і Герцеговина
Пішохідний міст через річку Неретва в місті Мостарі являє себя сучаснет копие стародавнього моста , повність знищеного хорватськие бойовиков в 1993 році. Міст є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Одним з розваг туриста і традиційний заробітка молодихи люди міст є стрибка в річке Неретву з центру Старого моста (вьсот стрибок залежить від рівня води в річці – Заезд от 24 до 30 м).
Форт Кумбалгарх, Індія
Форт Кумбалгарх оточение унікальною стіною, як в давнине називалася «на варті смерті». Її протяжність становить 36 км, а ширина в деяких місцах досягає 8 м. Вона безперервно тягнеться по всьому периметру форт, столітти захищаючи йый від непроханий зайд. Щоб тільки звести її, знадобилося ціле століття – з XV по XVI століття. За всей історьей воєно, які побачили Велика Індійська стіа, вона жодного разу не впали і не впустили ворог в форте . Лише Велика Китайська стіа довше «варт смерті», або, як ще називал індійську стіна, «очі Мевара».
Мечеть шейха Лютфулла, Іраны
Видатний пам’ятник перської архітектури епохи Сефевідів. Мечеть будувалася протягом 17 років (1602-1619 роки). Мечеть незвичайна по ряду причин. Зокрема, у неї немає ні одного мінарета. Немає і внутрішнього двору, а до вхідного порталу ведуть сходи. Можливо, причина такої зневаги зазвичай строгие норм культової ісламської архітектури послужив тот факт, що мечеть ніколи не призначалася для публічного користування, а служил місец здійснення релігійнего обрядов жінок з гарему шах.
Деравар, Пакистан
Деравар — дивовижне будова квадратної форми, яке було споруджено в 1733 році. Фортеця складається з 40 бастіонів, які підносяться над пакистанської пустелею. Висота стін фортеці в деяких місцях досягає 30 м, а периметр становить 1500 м. Рідкісний мандрівник чув про цей форт. Навіть не кожен житель Пакистану знає про його існування.
Published: Apr 2, 2020
Latest Revision: Apr 2, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-763030
Copyright © 2020