by Diana Fedoruk
Copyright © 2020
Наш проект “Break Fake” спрямований на те, щоб запобігти поширенню фейку в інформаційному потоці та навчити людей розрізняти правдиві новини від фальшивих.
Своєю платформою ми обрали загальновідому соціальну мережу Instagram, оскільки вона більш комфортна у використінні для молоді, тому цільова аудиторія коливається в межах від 18 до 45-50 років.
Логотип і фото,які розміщенні в стрічці профілю, створюються за допомогою програми Canva. Вона дуже легка та доступна у використанні.
Інформацію, яку ми доносимо жо нашої аудиторії, ми беремо у провірених джерелах. Такими джерелами можуть слугувати експерти і науковці в сфері журналістики,а також самі журналісти, які мають досвід в роботі з фейками.
В наш час інформаційний потік настільки великий, що люди не в змозі справитися і осягнути його. Але якби проблема була лише в цьому…
Дійсно інформації дуже багато але не вся інформація несе в собі правду.
Наш проект “Break Fake” є дуже практичним, оскільки допомагає людям розібратися в тому, чи правдиву інформацію доносять їм засоби масової інформації. Ця допомога є важливою особливо для молоді, адже багато хто сприймає інформацію, не аналізуючи її, і таким чином фейкові новини поширюються дуже швидко.
Та допомога людям у розпізнаванні фейкової та правдивої інформації – це одне з завдань “Break Fake”. Ще одне завдання полягає у зменшенні поширення неправдивих новин. Ми шукаємо і спростовуємо таку інформацію у разі виявлення, а також закликаємо людей не розповсюджувати неправдиву інформацію, адже кожен з нас має нести відповідальність за те, що говорить і публікує.
Саме на просторах Instagram це дуже актуально, адже тут є багато блогерів, за якими стежать тисячі і мільйони читачів і важливо, аби вони слідкували за тим, що доносять до публіки.
Published: Mar 25, 2020
Latest Revision: Mar 25, 2020
Ourboox Unique Identifier: OB-753773
Copyright © 2020