Кафедра інформатики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка створена у 1988 році на базі кафедри математичного аналізу. Тут здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю 014.09 Середня освіта (Інформатика), які після виконання навчального плану отримують ступінь бакалавра (4 роки, денна форма навчання) та магістра (1,4 роки, денна / заочна форма навчання).
Студенти мають можливість здобути подвійний диплом — український та європейського зразка.
Переваги навчання у нас:
- практично-орієнтоване навчання: комп’ютерні та виробничі практики, стажування в ІТ-компаніях;
- сучасні знання з комп’ютерних наук та інформаційних технологій із врахуванням найновішого світового досвіду ІТ-освіти;
- поглиблене вивчення англійської мови;
- викладачі — працівники ІТ-фірм;
- можливості наукового та творчого зростання;
- розвиток практичних і бізнес-орієнтованих навичок;
- 100% працевлаштування після завершення навчання;
- цікаве, живе студентське життя, зустрічі з відомими людьми.
Кафедра інформатики надає базові знання з таких мов програмування як:
- Python;
- C++;
- C#;
- Java;
- PHP;
- HTML;
- CSS.
Навчальні заняття з дисциплін та організаційна робота на факультеті здійснюється з використанням сучасної комп’ютерної техніки.
Кожен викладач дотримується певних принципів у навчанні студентів для того, щоб випустити з нашого факультету хорошого спеціаліста:
- навчання від простого до складного;
- підтримання темпів постійного розвитку;
- наближення до молодіжних пріоритетів;
- дотримання вимог IT-ринку.
Завдяки цим принципам і бажанню студентів вчитися, кожен з них отримує 100% працевлаштування.
Наші студенти є як гостями, так і господарями на олімпіадах з програмування університетського та Всеукраїнського рівнів. Також випускники нашої кафедри активно співпрацюють з нами і є постійними роботодавцями для наших майбутніх програмістів.
Студенти нашої кафедри отримують задоволення не тільки від програмування, а й від проведення різних цікавих заходів на факультеті. Найцікавіші з них – це тиждень гуртожитків, посвята першокурсників, день факультету, батьківські збори, день народження декана, містер і міс ТНПУ, день Кобзаря, день вишиванки, день студента, день народження університету та багато інших.
Наші викладачі та студенти старших курсів зможуть довести тобі, що програмістом бути круто. Прочитавши наступні факти, ти сам впевнешся в тому:
-
Понад 100 тисяч українських програмістів працюють у провідних IT-компаніях.
-
Ні для кого не буде таємницею, що фахівці IT-сфери отримують чималенькі зарплати.
-
День програміста святкують у 256-ий день року (13 вересня). Вибір числа 256 не випадковий – воно виходить від виведення двійки у восьмий степінь. Саме таку кількість чисел можна виразити за допомогою одного восьмирозрядного байта.
-
Першу в історії людства програму для обчислювальної машини написала в 1843 році графиня Ада Августа Лавлейс, дочка великого англійського поета Джорджа Байрона. Ця програма вирішувала рівняння Бернуллі, що виражає закон збереження енергії рухомої рідини. На честь першої програмістки названа універсальна мова програмування «Ада».
Програміст – це універсальний солдат, який може частково заміщати «комп’ютерщика», якщо в цьому виникає така необхідність. А все це завдяки тому, що програміст вивчає безліч комп’ютерних наук крім програмної інженерії, як профільної науки. У свою чергу, для того, щоб комп’ютерщику «пересісти» на місце програміста, буде потрібно якийсь час, щоб розібратися в специфіці його роботи і дещо змінити свою кваліфікацію. На ринку праці України програмісти не перебувають в надлишку, як, наприклад, економісти, юристи і менеджери. Навпаки, великі і молоді фірми з радістю візьмуть на роботу молодого фахівця без досвіду роботи, та ще й на непогану заробітну плату. У програміста є багато варіантів, в якій сфері він може працювати: ігрова сфера, веб-розробка, тестування ПО, розробка та адміністрування баз даних, мережеві технології, серверні технології та технічна підтримка.
Що ж робити, якщо ти отримав вже всі базові знання, які могли дати на фізматі???
Звісно розважатися з великою дружньою сім’єю!
Зміст
- Вступ………………………………………………………………………1
- Переваги навчання…………………………………………………….3
- Напрямки програмування…………………………………………….5
- Принципи навчання……………………………………………………7
- Дозвілля………………………………………………………………….9
- Хто такий програміст…………………………………………………11
- Підсумок………………………………………………………………..13
Published: Sep 16, 2019
Latest Revision: Sep 22, 2019
Ourboox Unique Identifier: OB-673516
Copyright © 2019