by Igoruch
Copyright © 2019
Мрі́я, іноді ма́рення — процес фантазування, при якому людина прогнозує деякі майбутні події, настання яких вона натхненно бажає. Слово «мрія» винайшов в «пошевченківську епоху» український письменник Михайло Старицький, утворивши його з дієслова мріти («неясно виднітися», «бовваніти»).
Мрії можуть бути реальними (реальна мрія), тобто такими, що дійсно можуть трапитись у майбутньому, або фантастичними (нереальна мрія), тобто такими, настання яких слід визнати практично неможливим. Мрія позитивно впливає на настрій суб’єкта, а також сприяє обдумуванню відповідного бажання, що може призвести до активізації діяльності щодо реалізації цього бажання. Тому реальна мрія корисна для настання тих подій, про які суб’єкт мріє.
Коли наші мрії реалізовуються, ми починаємо дійсно вірити в чудодійну силу думки.
А ось у тих випадках, коли наша мрія все ніяк не здійснюється — ми перестаємо в це все вірити. Чим дорослішими ми стаємо, тим менше часу нам вдається приділяти своїм мріям.
Напевно, кожного з нас в шкільні роки, вчителі називали «фантазерами» тому, що на уроках ми часом, мріючи, літали десь далеко в хмарах. А хто з нас не писав листа самому діду Морозу, щиро вірячи в здійснення своїх бажань? І хіба дід Мороз ігнорував наші мрії?
Так, хіба мало прикладів виконання бажань з нашого далекого дитинства, коли кожну вільну хвилину ми приділяли мріям! А що ми маємо зараз? Будні, рутина, проблеми, безперервна робота заковтує весь наш час, а разом з ним і наші мрії. Але людина ж своїми руками створює своє щастя, а щоб воно було, треба, принаймні, мати хоч якесь уявлення про нього.
Мріючи, людина не тільки прокладає свій шлях до здійснення своїх бажань, але і отримує чітку картинку того, чого вона саме хоче. Сила думки має немислиму силу, за умови серйозного ставлення до неї.
Наші бажання не здійснюються, коли ми самі не віримо в це, коли вважаємо їх недосяжними!
Published: May 23, 2019
Latest Revision: May 23, 2019
Ourboox Unique Identifier: OB-634726
Copyright © 2019