Моє знайомство з м. Глухів розпочалось з міського парку, який водночас є “Національним заповідником “Глухів””, де в тіняві дерев можна помріяти в товаристві місцевих композиторів Бортнянського та Березовського, покататись на кареті.
Приємно вразила вечірня екскурсія по місту, з якої у спогадах залишилось, що Глухову 1000 років, це – колишня гетьманська столиця, колишня вотчина Терещенків, власників «Цукрової імперії», а зараз тихе провінційне містечко, зі своїм шармом та містикою.
Ранок EdCamp привітав лагідним яскравим сонцем. Неможливо було відмовитись від бажання постояти під руку з молодим Т. Г. Шевченком, а ще почитати Кобзар, просто сидячи на його розвороті.
У святково прикрашеному фойє Глухівської ЗШ
І-ІІІ ст. №2 гостинно зустрічала гостей її берегиня, директор Рябуха Алла.
А далі все закружляло у вирі EdCamp: реєстрація, знайомства, заповнення паспортів учасників, фотозони, кава-брейк…
До офіційного відкриття афілійованої (не)конференції міні-EdCamp Hlukhiv “Нова українська школа: новітні технології ” залишається кілька хвилин…
На першій експертній паралелі мені було найцікавіше слухати Ірину Слуцьку (Шосткинська СЗШ І-ІІІ ст. №1), яка презентувала “Цифрові інструменти для командної роботи”, акцентуючи увагу на створенні “стрічки часу”.
На другій експертній паралелі пізнавальною та актуальною для мене була сесія Надії Бедікян (Одеський НВК №13) “Використання ІКТ для формування компетентностей учнівства”.
На третій експертній паралелі нову інформацію для себе я взяла із презентації Андрія Гриценка (Громадська організація “Вікімедіа Україна”)“Формування медіаграмотності вчительства засобами Вікіпедіїї в умовах НУШ.
Цікаво було брати участь і в обговоренні теми, запропонованої Аллою Рябухою (Глухівська ЗШ І-ІІІ ст.№2)”Прийоми педагогічної техніки: чи актуально це в НУШ?“
У перерві між експертними сесіями та учительською сесією цікавою була екскурсія в Краєзнавчий музей м. Глухів.
На учительській сесії я відвідала локацію №5, де Ірина Бурнос (ЗШ І-ІІІ ст. №42 Дніпровського району м. Києва) ділилась досвідом з теми “Лідерство у навчальному закладі, або декілька креативних фішок для щасливих уроків і не тільки“. Не можу сказати, що родзинки її досвіду роботи були для мене абсолютно новими, але виступаюча гарно володіла технікою Storytelling, і її цікаво було слухати.
Ця (не)конференція міні-EdCamp була афілійована та мала регіональне значення, але на неї з’їхалось 169 учасників з різних куточків України, що свідчить про небайдужість багатьох освітян до тих процесів, які відбуваються в освіті та готовність до реальних змін та реформ.
А на згадку спільне фото !!!
Це був мій перший EdCamp, моє перше знайомство з
м. Глухів !!! Та цього було достатньо, щоб я пройнялась EdCamp та закохалась у Глухів !!!
До нових зустрічей EdCamp у Глухові !!!
Published: Feb 12, 2019
Latest Revision: Feb 12, 2019
Ourboox Unique Identifier: OB-573038
Copyright © 2019