Світло дає можливість сформувати смисловий центр приміщення, збільшити або зменшити простір, розділити функціональні зони, створити динаміку, оживити інтер’єр загалом. Отримайте висвітлення декількох розділів, які дозволять їм отримати освітлення таким чином, щоб було добре і добре, але корисно для ваших очей.
1. Ефект «висячої стелі». Його можна домогтися, підібравши за периметром кімнати, яка охоче світло, захопленого в карниз або за стійкою стіни. Ефект створює зворотний розвиток стерені від стін, проникнення повітря і природного світла, які призводять до виникнення високих рівнів кімнати. У цьому випадку колір ламп повинен бути нейтральний або холодний відтінку.
2. Золоте правило: теплі кольори світла наближують, холодні – зорово віддаляють предмети. Тому досягнуто зворотного ефекту, зменшення відсоток, можливо, втручання кольору в освітлення.
3. Слід заручити, що при встановленні прихованого світла висвітлювати можна тільки добре оброблену поверхню, без тріщин і інших вад, тому що таке освітлення вмить підкреслити всі дефекти.
4. Щоб візуально розширити вузьку кімнату, миттєво зрозумійте, відправте послугу в центрі, а також зі зміною до однієї зірки.
5. Низьку стелю також «піднімути» світильники, сфокусовані вгору, надмірно високу «компенсують» джерело світла, що інтенсивно виграє стіни, які залишилися в майбутньому.
6. Внутрішній коридор з можливістю «розширити» ряд світильників, розташованих по одному стіні.
7. Якщо яскраво освітити стіну в кінці довгого приміщення, то воно стане «коротше».
8. Щоб перетворити інтер’єр, наділити його таємницю, скористатися нижньою поверхнею світла (світлодіодні чітки, світильники, увімкнені в підлогу, настільні лампи, торшери). Розмір лампи при цьому повинен відповідати іншим предметам інтер’єру і не перевантажувати простір.
Загалом, сьогодні в моді різноманітність: чим більше варіацій освітлення, тим краще. Найкращі критерії: неоднозначність світлових джерел, їх мобільність і рухливість, спрямовані на світ. Не бійтесь – експериментуйте!
Біодизайн – це нова хвиля в дизайні інтер’єру
Напевно кожен хоч раз в житті замислювався над тим, щоб заробити в собі живий куточок. Жива природа в квартирі або будинку – це і красиво, і природне, тепер дуже важливе і дуже поширюється в усьому світі. Жіночі куточки – частина інтер’єру, це основний елемент в оформленні номерів, офісів, кафе, ресторанів, нічних клубів, спортивної зали, плавального приміщення. Біодизайн охоплює нову сферу діяльності, діяльності містобудування.
Тільки тепер вони живуть сучасними технологіями, системами та розробниками біодизайну. Багато людей вже стоять перед кімнатами та офісами, «північні» євроремонтом з усіма тими холодними і чудовими штучними матеріалами, які межують з містом, хочуть отримати позитивну енергію, від природи, від життів, що живуть максимально виправдавши необхідну енергію природи. Завдяки технічному прогресу живих куточків зберігаються найкращі властивості, а також з’являються нові системні послуги та змісту. Біодизайн – це явище живої природи в інтер’єрі, який може поєднувати різні стилі і напрямки, а може просто відобразити імідж власника приміщення. Простір оживає і приголомшує зліття предметів неживої і живої природи.
Дякую за увагу
Published: Jan 18, 2019
Latest Revision: Jan 18, 2019
Ourboox Unique Identifier: OB-559162
Copyright © 2019