Почати здоровий спосіб життя просто! Методика Олексія Фомічова

by Micevska

Artwork: Міцевська

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Почати здоровий спосіб життя просто! Методика Олексія Фомічова

by

Artwork: Міцевська

  • Joined Sep 2018
  • Published Books 1

У нашому столітті відбулися значні зміни в підході людей до свого здоров’я – все більшій кількості цікавий здоровий спосіб життя. До теперішнього часу така тенденція міцніє і розвивається, набуваючи безліч прихильників і в лавах державних чиновників.

 

Здоровий спосіб життя

 

Олексій Фомічов пропонує здоровий спосіб життя, який навчить розвивати і примножувати дані, закладені при народженні в кожен організм.

 

Один з прихильників нової тенденції – Олексій Фомічов. Здоровий спосіб життя, на його думку, передбачає повний перегляд своїх звичок і споживаних продуктів.

Навіть ті з них, які раніше вважалися цілком нешкідливими, сьогодні піддаються остракізму. Це стосується, зокрема, тих, яких викликають легку залежність, але не надають істотний негативний вплив на організм.

Сьогодні телебачення і друк пропонують нам звернути увагу на красиве і здорове тіло, практично нав’язують активний спосіб життя, наполягають на правильному харчуванні.

Проте в цих пропозиціях є суттєвий прорахунок – при всій модності і популярності фізичної привабливості її неможливо купити.

Олексій Фомічов пропонує здоровий спосіб життя, який навчить розвивати і примножувати дані, закладені при народженні в кожен організм.

2

Секрети довголіття

Письменник і пропагандист ЗСЖ досяг вже цілком похилого віку. Тому його цікавить, яким чином можна уникнути проблем, пов’язаних зі старінням.

Олексій Фомічов не тільки сам веде здоровий спосіб життя – він пропонує масовому читачеві знання про оздоровлення власного організму.

Олексій Фомічов пропагує здоровий спосіб життя вже понад 36 років. Він вважає, що це цілком досяжно при певних уміннях і бажання. Олексій Миколайович видав кілька книг на цю тему, пропонуючи ознайомитися з основами того життя, яку свідомо вибрав для своєї родини.

Письменник і пропагандист ЗСЖ досяг вже цілком похилого віку. Тому його цікавить, яким чином можна уникнути проблем, пов’язаних зі старінням. Більш того, він вживає заходів щодо запобігання подібних неприємностей.

3

Спосіб життя – здоров’я

Олексій Фомічов, здоровий спосіб життя якого є для нього звичкою, запевняє, що кожен здатен максимально оздоровити свій організм.

Величезна кількість людей дуже недовірливі до здорового способу життя. Особливо це стосується тих, чий вік починає приносити певну кількість проблем. Кожній людині важливо рухатися без болю, мати здатність швидко пересуватися, не плакати при нахилах, відмінно бачити, чути тощо.

У літніх людей, які вже встигли познайомитися» з проблемами зі здоров’ям, склалося стійке недовірливе ставлення до порад Олексія Фомічова. Здоровий спосіб життя їм здається доступним тільки абсолютно здоровим людям.

Однак слід знати, що здоров’я – це не комплекс певних властивостей організму. Зрозуміло, відсутність хвороб і спортивні навички значно підвищують якість життя, будучи, до того ж, факторами подальшого прогресу в цьому напрямку.

Олексій Фомічов, здоровий спосіб життя якого є для нього звичкою, запевняє, що кожен здатен максимально оздоровити свій організм.

4

Більше рухатися.

 

Щодня потрібно намагатися в міру сил виконувати вправи. Ворог м’язів млявих — спорт.

 

Оптимальне харчування.

 

Дієти в цьому випадку зовсім не обов’язкові, головне харчуватися повноцінно, намагаючись вживати корисні продукти. Дуже важливо стежити за тим, щоб не було переїдання і уникати фаст-фуду.

 

Сауни або лазні.

 

Необхідно регулярно відвідувати сауну/баню (в залежності від уподобань). Таке проведення часу дозволяє відновлювати сили після трудового тижня в найкоротші терміни.

 

Позитив.

 

Кожним ранком потрібно думати про те, що цей день необхідно прожити повноцінно, адже згодом змінити нічого не можна.

Приступаючи до спортивних вправ, важливо розмірковувати про сприятливому результаті, пригадуючи все, що вже в житті було хорошого. Необхідно радіти всьому, що вже є – багато не мають і того.

5

Здоровий спосіб життя – те, до чого необхідно прийти усім у пошуках здорового організму.

У кожної людини настає час, коли він замислюється про важливість збереження або відновлення здоров’я, оскільки приходить розуміння того, що немає на світі нічого вічного.

Женучись за кар’єрними досягненнями і великими заробітками, люди забувають, що найважливіше – здорове тіло і дух. Дуже важливо, щоб людина замислилася про це якомога раніше, щоб життя була більш тривалою, повноцінним і щасливим.

Сьогодні можна вибрати з великої кількості методик, які ведуть до відновлення здоров’я. Одна з них належить Олексію Фомічова – «Здоровий спосіб життя». Необхідно виробляти звичку вести правильний спосіб життя, відповідний для відновлення або підтримання здоров’я.

З плином часу виконувати вправи, вибирати повноцінне харчування стане не так складно. Згідно японським фахівцям, складно буде перші 20 днів, після чого мозок звикає до нововведень і дотримуватися графіка надалі буде набагато легше.

В першу чергу автор книги «Здоровий спосіб життя» Олексій Фомічов радить відмовитися від шкідливих звичок. До вирішення цієї складної задачі слід підійти з готовим планом, тоді вона не буде здаватися нерозв’язною.

Щоб відмова став можливим, не можна різко «обрубати кінці», потрібно мінімізувати вплив цього рефлексу. Наприклад, якщо ви вирішили боротися із тютюновою залежністю, варто щодня викурювати на сигарету менше. Дуже важливо заносити кожну перемогу, нехай навіть саму незначну, блокнот, щоб мати можливість бачити результат праць.

Ласунам слід боротися із залежністю тим же чином: зменшити споживану «дозу». Ці рекомендації допоможуть уникнути опорів мозку, таким чином поступово вдасться позбутися згубної звички. Замінити шкідливі продукти рекомендується корисними, правильними продуктами.

Приміром, до ароматного шматку м’яса слід додати пучок свіжої зелені. До наваристого супу – корисні овочі. По можливості потрібно навіть на початку шляху мінімізувати вживання борошняних, солодких і жирних продуктів. Зате потрібно частіше купувати в магазинах сир, яйця, молочні продукти.

Щоб уникнути «бунту» організму не можна одномоментно позбавляти його звичної їжі – необхідно поступово вносити корективи, харчуючись частіше звичайного, але у менших пропорціях. При такому підході їжа встигає перетравлюватися без залишків.

6

Довголіття через спорт

Важливим чинником є і ранкова зарядка.

Вкрай важливий етап, без якого неможливе досягнення результату. Вчені довели, що людина, провідний малоподвижную життя, має більше шансів придбати неприємний «букет».

Стародавні люди змушені були зробити безліч дій для отримання їжі, тоді як сьогодні нам не особливо треба ворушитися, щоб «добути» собі обід.

У своїх книгах Олексій Фомічов радить розпланувати день, що спростить поставлене завдання.

Вкрай важливо виділити необхідно для сну час, оскільки недолік, як і надлишок, сну веде до безлічі проблем зі здоров’ям. Приймати їжу, у всякому разі – першу і останню за день, необхідно в один час.

Потрібно переглянути раціон, щоб у нього входило максимальну кількість корисних речовин. Важливо таким чином скласти меню, щоб організм отримував всі необхідні елементи.

Важливим чинником є і ранкова зарядка. Однак і тут важливо не перестаратися, щоб не завдати шкоди, замість запланованого поліпшення здоров’я.

7

Психологія

Не менш важливим пунктом Олексій Фомічов вважає спілкування з близькими людьми і перебування на свіжому повітрі.

Не менш важливим пунктом Олексій Фомічов, здоровий спосіб життя якого приніс популярність автору книг, вважає спілкування з близькими людьми і перебування на свіжому повітрі.

І те, і інше чинить величезний вплив на настрій і психологічний стан. Якщо регулярно бувати на свіжому повітрі, можна уникнути неврологічних розладів і впоратися зі стресовими ситуаціями.

Робота забирає велику кількість сил, часу і здоров’я, даючи матеріальні блага.

Проте скільки б не вдалося заробити, час і здоров’я повернути з допомогою грошей не вдасться. Саме тому так важливо вміти розставляти пріоритети.

8

Конкретні поради

Періодично слід голодувати і вдаватися до природної дієті.

Книги про ЗСЖ завжди користувалися попитом, твори ж Фомічова розлітаються з полиць, наче стигла хурма. Саме тому так цікаві реальні поради, які дає автор популярних сторінок.

Аеробіка.

Такі навантаження задіюють всі групи м’язів, оскільки використовуються в них хімічні та енергетичні процеси. Проробляти ці вправи необхідно мінімум 40 хвилин.

Конкретні вправи залежать від можливостей і переваг: це може бути біг, плавання, стрибки, велоспорт, лижі – вибір досить широкий. Особливо приємно, що подібні навантаження надають благотворну дію на серце, судини і дихальну систему.

Дії.

Вченими давно доведено, що без регулярних навантажень м’язи атрофуються. Фомічов теж впевнений у цьому. Він не забуває нагадувати, що тільки людина, яка не боїться рухів, буде довго здоровий.

Для втілення в життя цього девізу підійдуть навіть спокійні прогулянки по місту пішки. Ця вправа підходить тим, хто старше 35. Сенс цього в тому, що при ходьбі м’язи задіяні комплексно, що призводить до стабілізації циркуляції крові.

Прогулянки можуть здатися обтяжливими на перших етапах, однак варто кілька разів спробувати, як вправа перетвориться на задоволення. Зовсім не потрібно ходити занадто швидко, марширувати, намагатися зображати спортивну ходьбу – ведіть себе зазвичай. Почніть ходити в будь-яку погоду і за будь-якої потреби. Повірте, вам обов’язково сподобається.

Голод і дієта.

Періодично слід голодувати і вдаватися до природної дієті. За розповідями автора, це основні союзники довголіття та психологічного здоров’я. Особливо актуально це тим, хто хоче позбутися зайвої ваги.

 

9

Основні правила ведення здорового способу життя.

Вправи.

Крім прогулянок слід звикнути до декількох вправ. Вони не дадуть м’язам спати, заспокоять і прояснять свідомість. Ось кілька вправ, які будуть корисні кожному:

Для поліпшення кровообігу звикайте робити «млин» — це кругові рухи руками. Рухати ними можна як строго по колу, так і вертіти ними хаотично. Початок має бути повільно, поступово прискорюючи руху. На першому етапі достатньо десяти махов, тоді як з просуванням у навчанні ЗСЖ можна дійти до 50.

«Будівельник»: руки на ширині плечей витягнути вперед, випрямити спину, спробувавши зімкнути лопатки. Правою рукою стукнути по лівому плечу, потім іншою рукою – з протилежного. Подібно попередній вправі, починати з 10 ударів, доводячи до 50.

Регулювати кровообіг в кистях можна за допомогою дрібних махов ними перед собою. Кисть повинна бути максимально расслабленна. П’ятнадцять разів потрібно струснути кистю, потім стільки ж разів стиснути кулаки.

Вправ у Олексія Фомічова ще безліч, і всі вони служать одній меті – оздоровлення організму.

 

10

Удачі вам та здоров’я!

11
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content