Люди, що бояться комп’ютерів і всього, що зменов пов’язано, називаються кіберофобами.
Згідно з рейтингом WWW.top500.org, найпотужнішим на сьогодні суперкомп’ютером є японский Симулятор Земли. Як можна здогадатися з назви, він признаках для досліджень в області метеорології, океанології и інших наук про Землю. Його 5120 процессивов можно будет до 36 лет три раза в день – в майч в более поздние периоды по продуктивности в зависимости от конкурентов
Перша ЕОМ була сконструйована в 17 столітті французьким математиком, фізиком, філософом і письменником Блез Паскальом. У 1994 г. році сенсаційну перемогу над шахматистом Гаррі Каспаровим здобув компютер. «Зародыши» 3 роки в’язниці. Мало кому відомо ім’я Дугласа Карла Енгельбарта, протес не заважає практично 1 мільярду людей щодня коришти йохо вишни, найпопулярніше з яких – комп’ютерна миша. Зараз Дуглас Енгельбарт – один з найбільш високооплачуваних співробітників «мишачого магната» Logitech. І хоча він так і не став бізнесменом, зараз про нього практично не згадують і його гонорари не вимірюються шести- або семизначними числами, ми то знаємо, хто визанв свій час і першим створив те, що припискойть собі хитрі магнати. Це геніальне пристосування,без якого зараз гальмується будь-який робочий процес на комп’ютері, розробили випадково. Просто іскучі маніпулятори (джойстики, світлові пір’я і клавіатура) уповільнювали процеси віконними середовища, і Дуглас оперативно придумав додаток, здатний полегшити вже інвачі процеси. Пристосування виявилося геніальною знахідкою!
Інформатика ( англ. Computer Science , НИИ Информатики ) – наука дисципліна, що вивчає методика и протои ство, трансверрення, зверігання, передачі інформації и використання її в різних галузях людської діяльності.
Основно теоретичне завдання інформатики полягає у визначенні загадних базірностей, відповідно до яких створюється інформація , відбувається її перетворення, передан та використання у різних сфер діяльності людини.
Сучасні мишки для компютера мають інші механізми зчитування ніж їх попередники, такие компаньи, які іх випускають, війіій-яких зобов’язань перед винахідником. П’ять років розробляли програму для суперкомп’ютера Токійського університету. По ній за 400 годин обчислив майже півтора трильйона цифр цього числа після коми.Це число П-3.14 … ..
Published: Apr 9, 2018
Latest Revision: Apr 9, 2018
Ourboox Unique Identifier: OB-458935
Copyright © 2018