1)Вступ
2)Онлайн спілкування
3)Онлайн сервіси з іграми для навчання
4)Перелік використаної літератури
Вступ
Навіть в таких складних умовах дітям необхідно надавати допомогу. Саме з цим нам допоможуть онлайн сервіси для логопедичної роботи віддалено.
Я розкажу про деякі із тих сервісів які нам можуть допомогти.
Онлайн спілкування
Для віддаленого спілкування можна використовувати 3 найпопулярніші платформи “Skype”, “Google Meet”, “Zoom”..
Вони майже всі схожі, але є маленькі відмінності.
“Google Meet” не потрібно завантажувати, він сильно інтегрований в систему гугл(Зручно якщо використовувати Гуглклас і Гугл Диск). “Skype” зручний тим що вся історія листувань і файлів які ви туди надсилали довго зберігаються. “Zoom” надає можливість створювати власну дошку під час занять і розшарювати її для учнів і разом писати на ній.
Онлайн сервіси з іграми для навчання
Презентації
Завдяки презентаціям можна надати учням інформацію на тему урока, як і у текстовому форматі, так і у візуальному форматі, що полегшує сприйняття інформації дітям. На справді для презентацій підійде будь-яка доступна користувачу платформа, наприклад: “Google Презентації”, “PowerPoint” і т.д.. Але можу виділити маленький плюс у “Google Презентації”, при створенні презентацій сама не цій платформі, ви зберігаєте їх у хмарі та можете мати доступ на буль якому девайсі із доступом в інтернет.
Ігри
Ігри дуже корисні для навчання. Діти добре запам’ятовують матеріал під час проведення таких ігор. Ігрових сервісів для навчання існує дуже багато, я наведу декілька із них. “Kahoot” – сервіс-конструктор різних вікторин і ігор для навчання, дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий. його можна використовувати як на ПК, так і на смартфоні чи планшеті. “LearningApps” – сервіс-конструктор різних інтерактивних вправ або ігор для навчання, запам’ятовування чи закріплення навчальних матеріалів.
Перелік використаної літератури
1)Вікіпедія
2)Google(Для пошуку картинок)
Published: Dec 25, 2022
Latest Revision: Dec 25, 2022
Ourboox Unique Identifier: OB-1399831
Copyright © 2022