Види товарів в магазинах

by V

Artwork: Види продукції

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Види товарів в магазинах

by

Artwork: Види продукції

  • Joined Apr 2022
  • Published Books 1

Непродовольчі товари – це продукти виробничого процесу, призначені для продажу його громадянам або суб’єктам господарської діяльності, але не з метою вживання його в їжу людиною і (або) представниками тваринного світу.

Клас “Непродовольчі товари” ділиться на наступні комплекси (підкласи) і групи.

1. Комплекс “Одежно-взуттєві товари і текстильні матеріали”

Групи: матеріали для одягу і штучні текстильні вироби (бавовняні тканини, лляні тканини, шовкові тканини, вовняні тканини, неткані матеріали, штучні текстильні вироби, нитки і приналежності для рукоділля).

Групи: одяг, головні убори (верхній одяг, легке плаття, білизна, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, пушно-хутряні вироби).

Група: взуттєві товари (взуття шкіряне, гумова, валяне, фетровий і т.д.).

Група: галантерейні товари.

2.Комплекс “Гігієнічні товари”

Група: парфумерні товари (духи, парфумерні та туалетні води, одеколони, запашні води, тверді і мазеподібні парфумерні вироби).

Група: косметичні товари (для догляду за шкірою, волоссям, порожниною рота, за нігтями; декоративна косметика).

Група: прилади та приладдя для санітарії та особистої гігієни (епілятори, ножиці, бритви і т.д.).

3. Комплекс “Товари для прикраси”

Група: ювелірні товари, художньо-декоративні товари.

4. Комплекс “Культурно-побутові товари”

Група: електронні товари (аудіовідеотехніка, офісна техніка і персональні комп’ютери, засоби зв’язку, техніка для фото- і відеозйомки).

Група: товари для активного відпочинку та спорту.

Група: товари для розумового творчості та інтелектуального розвитку.

5. Комплекс “Транспортні засоби особистого користування”

Група: велотранспорту.

Група: мототранспорт.

Група: автотранспорт.

Група: водний транспорт.

Група: паливно-мастильні матеріали та запасні частини до транспортних засобів.

6. Комплекс “Господарські товари”

Група: меблі та предмети прикраси інтер’єру.

Група: посуд та столові прилади.

Група: побутова техніка (для підтримки мікроклімату, приготування та зберігання убогі, прибирання приміщень, обробки білизни).

Група: товари побутової хімії.

Група: будівельні матеріали.

Група: господарські інструменти та інвентар.

Група: сільськогосподарські товари.

Група: паливно-мастильні матеріали господарського призначення.

2

 

Контакти | Шик і Блиск - Beauty & Accessories Shops

 

 

Реклама магазина женской одежды 👗| Раскрутка бизнеса

3

До продовольчих товарів відносяться товари, що представляють собою харчові продукти в натуральному або переробленому вигляді, призначені для використання людиною в якості їжі, бутильована питна вода, алкогольна продукція (у тому числі пиво), безалкогольні напої, жувальна гумка, а також біологічно активні добавки.

Клас “Продовольчі товари” ділиться на наступні комплекси (підкласи) і групи.

1. Комплекс “Допоміжні товари”

Групи: харчові добавки, прянощі, приправи, натуральні поліпшувачі консистенції.

2. Комплекс “Товари рослинного походження”

Групи: з борошна (зерно, борошно, крупа, хлібобулочні і макаронні вироби містять високу кількість крохмалю), плодоовочеві (свіжі плоди, овочі, гриби та продукти їх переробки відрізняються високою фізіологічною цінністю і низькою енергетичною здатністю), смакові (алкогольні, слабоалкогольні та безалкогольні напої , чай, кава, а також умовно тютюн і тютюнові вироби мають виражені смаком і ароматом, містять речовини, що впливають на центральну нервову систему), цукор і його замінники, крохмаль та крохмалепродукти, кондитерські товари (мають приємні смак і аромат), рослинні масла і маргаринова продукція (мають високу енергетичну здатністю, є джерелом вітамінів A, D, Е).

3. Комплекс “Товари тваринного походження”

Групи: харчові жири тваринного походження, молочні (кисломолочні вироби – молоко, сметана, сир, вершки, масло, сири та ін. – Відрізняються високою біологічною цінністю і гарною засвоюваністю), м’ясні (м’ясо різних тварин і птахів і продукти їх переробки (ковбасні вироби , м’ясокопченості, м’ясні консерви, напівфабрикати і кулінарні вироби) є одним з основних джерел повноцінних білків, рибні (риба свіжа, солона, в’ялена, копчена, сушена, консерви, рибна ікра), а також Нерибні водне сировину (раки, краби, молюски, водорості і ін.) є джерелом повноцінних білків, жирів, вітамінів і володіють високою харчовою і біологічною цінністю, яйця і яйцепродукти (яйця птахів і продукти їх переробки (меланж, яєчний порошок) добре засвоюються організмом людини і володіють високою біологічною цінністю).

4

На які продовольчі товари держава не буде регулювати ціни з 1 липня - FINBALANCE

5

Добавки нумеруються залежно від тієї функції, яку вони виконують. Серії «E» від 100 до 199 — це барвники, від 200 до 299 — консерванти, від 300 до 399 — антиокислювачі, далі йдуть загущувачі, Емульгатори, піногасники, підсилювачі смаку й аромату.ака класифікація є умовною, оскільки ті самі речовини можуть бути, скажімо, і консервантами, і антиокислювачами одночасно (наприклад, сульфіт натрію E221).

  • E100—199 Барвники. Підсилюють чи відновлюють колір продукту.
  • E200—299 Консерванти, антиокислювачі. Підвищують термін збереження продуктів, захищають їх від мікробів, грибків, бактеріофагів, а також хімічно стерилізують добавки при дозріванні вин, дезинфеканти.
  • E300—399 Антиоксиданти і регулятори кислотності. Захищають від окислення, наприклад від згіркнення жирів і зміни кольору.
  • E400—499 Загусники, стабілізатори консистенції та емульгатори. Стабілізатори — зберігають задану консистенцію. Загущувачі підвищують в’язкість.
  • E500—599 Емульгатори. Створюють однорідну суміш продуктів, що не змішуються (створюють однорідну суміш із фаз), наприклад води й олії.
  • E600—699 Підсилювачі смаку й аромату.
  • E700—E799 Антибіотики.
  • E900—999 Піногасники. Запобігають утворенню піни чи знижують її рівень.
  • E1000—E1599 (додаткові хімічні речовини)

Багато харчових добавок — природного походження. Наприклад, E330 — лимонна кислота — є у всіх цитрусових. У томатах міститься E160а — каротин, E101 — вітамін В2 рибофлавін. З морських водоростей виділяють E400 — альгінат натрію.

 

6

Харчові добавки у продуктах - список небезпечних е добавок (таблиця) — Корисні статті — tsn.ua

7

Хімічний склад деяких харчових продуктів - Анатомія, фізіологія дітей з основами гігієни та фізкультури - Навчальні матеріали онлайн

8

Яка їжа корисна для здоров'я серця, а яких продуктів краще уникати | Українська правда _Життя

9
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content