…МОЄ ЗДОРОВ’Я…МОЄ РІШЕННЯ…
- Joined Jan 2021
- Published Books 3
Copyright © 2021
ЛЕП -БУК
“МОЄ ЗДОРОВ’Я…МОЄ РІШЕННЯ…МІЙ ВИБІР…”
Навчання навичкам соціально-когнітивного розв’язання проблем може покращити міжособистісні стосунки та контроль імпульсивності, сприяти прийняттю підлітками самозахисних та взаємно вигідних рішень, а також зменшити чи запобігти негативним для здоров’я формам поведінки.
ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ПСИХОЛОГІЧНОГО МАРАФОНУ!ВАШІЙ УВАЗІ ПРОПОНУЄТЬСЯ ДОДАТКОВІ ЗААВДАННЯ, ЯКІ ПОКРАЩАТЬ ВАШ РІВЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ТА ВМІННЯ У ПІЗНАННІ СЕБЕ ТА ОТОЧУЮЧИХ; ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ВЛАСНОЇ ВПЕВНЕНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЗИЦІЇ;ВИВАЖЕНОМУ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ.ТАКОЖ, ЩЕ БАГАТО ПРО АСПЕКТИ “ЩО ТАКЕ ПОГАНО,ЩО ТАКЕ ХОРОШО”
ВЧАСНО ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ЗАВДАННЯМИ ТА ОТРИМУЙТЕ ДОДАТКОВІ БОНУСИ НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕМОГИ В МАРАФОНІ!
УСПІХІВ!!!
ДО ЗУСТРІЧІ 4
ЗАВДАННЯ 1.–По колу кожен називає два висловлювання, починаючи зі слів: «Я вмію…». Головна умова – одне з цих висловлювань має бути правдою, а друге вигадкою. Наприклад: «Я вмію грати у футбол. Я вмію пекти смачні торти». Вгадайте, де тут правда, а де вигадка? (…). Отже, почали (…).
-Діти, ту правду, про яку ви щойно розповідали можна назвати реальністю або фактом. Тобто, це те, що насправді відбувалося або відбувається. Неправду, яку ви про себе розповідали, ще можна назвати вигадкою. Отже, правдива інформація завжди опирається на якісь докази і тому є фактом. Якщо я сумніваюсь в правдивості інформації – значить мені не достатньо певних знань, щоб впевнитися в ній. Якщо є сумніви, варто перевірити інформацію і знайти факти. Особливо важливо це робити в ситуаціях, пов’язаних з ризиком для здоров’я та життя. Як ви розумієте поняття «хибне твердження»? (…) Отже, це твердження, яке не має доказів і ґрунтується виключно на власних уявленнях.
Ви повинні визначити,які твердження будуть хибними, – вигадкою і які твердження правдиві – реальність, факт .
-Алкоголь допомагає зігрітись.
-Паління шкідливе для здоров’я
-Пиво – це не алкогольний напій.
-Не п’ють та не палять тільки боягузи
-Підтримувати здоровий спосіб життя – це модно.
-Дівчина, яка не палить, більше подобається хлопцям.
-Можна вживати наркотики і не мати проблем.
-В житті все треба спробувати.
ДО ЗУСТРІЧІ 5.
– Діти, як вам найбільше подобається працювати : самостійно чи у групі? (…). Є певні переваги в тому, щоб робити щось самостійно, наодинці. Можна втілити власні ідеї, робити те, що подобається саме тобі… Є переваги і в тому, щоб робити щось спільно: це весело, з’являється багато ідей, взаємодопомога. Але не всі діти та дорослі вміють корисно, із задоволенням, проводити час наодинці, і, коли вони в компанії інших людей, вони можуть сумувати. Цей стан називається самотність. Згадайте, чи відчували ви коли-небудь самотність? (…). Який настрій у вас був, які емоції? Деякі підлітки і, навіть, дорослі люди бояться самотності. Наодинці вони відчувають невпевненість в собі, їм сумно вони не знають куди себе подіти.
Що б ви порадили таким людям, що можна робити у стані самотності? (…).
Деякі діти, підлітки, щоб позбавитись самотності прагнуть завоювати авторитет у приятелів, але не якимись корисними вчинками, а вживаючи алкоголь, тютюн та інші наркотики. Таким чином, вони, якщо і позбавляються самотності, то лише на якийсь час, а головним є те, що у них, окрім самотності, з’являються проблеми.
Секрет№1. Існують різні захоплення. Але одні з них корисні та безпечні, а інші шкідливі та небезпечні. Пам’ятай про це, коли тобі запропонують вжити невідому тобі речовину і, при цьому, пообіцяють неймовірне задоволення.
Просто скажи: «Ні! Мене це не цікавить!».
Секрет№2. Задоволення від певної діяльності можна отримувати і наодинці, і в компанії друзів. Головне, щоб ця діяльність подобалась тобі та не шкодила твоєму здоров’ю.
Секрет№3. Хобі, корисні захоплення зроблять твоє життя різноманітним і
цікавим, допоможуть уникати нудьги, насолоджуватись, і товариством друзів, і |
часом на самоті. Корисні захоплення допомагають уникнути залежності від |
наркотиків.
|
Published: Mar 2, 2021
Latest Revision: Mar 22, 2021
Ourboox Unique Identifier: OB-1063363
Copyright © 2021